Za darmo

Lody Milka – spróbuj wszystkie smaki za darmo

darmowe lody milka

DYSKUSJA

Nie znam nikogo kto by nie uwielbiał czekolady. Chyba wszyscy są czekoholikami i gdy nadarza się okazja na jej skosztowanie, mało kto rezygnuje z tej słodkiej przyjemności. To samo mam z lodami. A co jakby połączyć jedno i drugie i móc spróbować lodów o smaku czekolady Milka? Brzmi nieźle!

Pamiętacie akcje w dużych centrach handlowych pod nazwą „Wielkie Smakowanie z Milką„? To te słynne legendarne automaty z darmową czekoladą. Ależ to była akcja!

Tym razem Milka przygotowała akcje promocyjną, w której można odebrać 70 PLN zwrotu za zakup lodów Milka. W ramach akcji osoby, które zostaną wybrane do testowania najnowszych smaków lodów Milka będą zobowiązane do zakupienia wybranych, z góry podanych wariantów lodów Milka. Do tego celu zostanie przesłana do wszystkich uczestników karta Pluxee o budżecie 70 PLN.

Lody, które będzie można przetestować to:

  • Lody Milka Vanilla & Chocolate Heart (480 ml)
  • Lody Milka Strawberry Cheesecake & Chocolate Heart (480 ml)
  • Lody Milka Chocolate & Vanilla (90 ml)
  • Lody Milka Caramel Crunch (90 ml)
  • Lody Milka Butter Cookie (90ml)
  • Lody Rożek Milka (100 ml)

Jak widać różnorodność smaków lodów Milka jest spora. Z pewnością każdy tester i lodożerca będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Jak odebrać gratisowe lody Milka?

Gratisowe lody Milka można odebrać zapisując się wcześniej do akcji organizowanej przez serwis TRND. Po zalogowaniu na swoje konto należy wypełnić formularz, w którym należy odpowiedzieć na kilka pytań związany ze swoimi preferencjami dotyczących marki Milka, ulubionych lodów oraz sklepów, w których najczęściej robi się zakupu. Chodzi o to, aby zidentyfikować te osoby, które mają faktyczną możliwość zakupienia lodów w swojej okolicy.

Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 1025 osób do udziału w projekcie Milka. Rekrutacja do projektu testerskiego trwa do 9 czerwca 2024 r.

Zgłaszać się do projektu Milka można na portalu TRND.

Producent czekolady Milka

Milka to międzynarodowy i jeden z największych producentów wyrobów czekoladowych na świecie. Milka istnieje na rynku od 1901 r. Marka została stworzona przez cukiernika Philippe Sucharda. Jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek wyrobów czekoladowych w Europie i obecnie należy do koncernu Mondelēz. Słowo „Milka” powstało zaś z połączenia dwóch wyrazów: mleko (Milch) + kakao. Znakiem rozpoznawczym Milki jest charakterystyczna fioletowa krowa.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
4
Lubię to
1
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Jak zwykle gówno od Milki Od kiedy na centralnym rozdawali kawę tylko wybranym Do tego jakaś lura w naparstku

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo