PromocjeZa darmo

Lody za 1 PLN od McDonald’s

Promocja mcdonald's

McDonald’s wie jak bardzo lubicie lody. Szczególnie, że przed nami kalendarzowe lato.

W najnowszej promocji McDonald’s jest okazja na zakup rożka lodowego za 1 PLN. Promocja obowiązuje do 30 sierpnia 2019 r. Aby skorzystać z promocji YEAH! należy aktywować odpowiednie kupony w aplikacji McDonald’s. Kupon należy okazać lub zeskanować podczas realizacji zamówienia.

darmowe lody od mcdonalds

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

W promocji YEAH! można zamówić za 1 PLN rożka o smaku waniliowym lub czekoladowym. Zakupu można dokonać w ofercie śniadaniowej i klasycznej.

Promocję można połączyć z wypełnieniem ankiety i odebraniem darmowego burgera. Po zakupie loda otrzymuje się specjalny kod, który uprawnia do udziału w ankiecie. W przypadku osób, które lubią kombinować – proces można prowadzić w nieskończoność: kupno loda, ankieta, burger, lody, ankieta, burger…

Podobno McDonald’s zrezygnował z rozdawania darmowych lodów z powodu nadużywania promocji przez niektórych klientów, którzy kupowali sos za 1 PLN by wypełnić ankietę i odebrać lody za darmo. Obecnie za wypełnienie ankiety można otrzymać darmową kawę.

O McDonald’s

Firma McDonald’s została założona 15 maja 1940 roku w San Bernardino w Kalifornii. Założycielami byli bracia Dick i Mac McDonaldów. 15 kwietnia1955, Ray Kroc stworzył prawną formę dla systemu franczyzowego: McDonald’s Systems, Inc. W 1960 r. firma zmianiła nazwę na McDonald’s Corporation.
McDonald’s to globalna marka. Właściciel najbardziej znanych restauracji typu fast food na całym świecie. McDonald’s posiada ponad 32 tysiące barów szybkiej obsługi w ponad 119 krajach na całym świecie.

Lody w McDonald's za 1 PLN info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Z promocji na loda można skorzystać kilka razy czy tylko raz?

    1. @Gosia z danym kuponem tylko raz.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje