Promocje

Loteria Bielenda z 54 325 nagrodami gwarantowanymi

darmowe kosmetyki bielenda

W tym roku jest prawdziwy wysyp loterii. Niedawno informowaliśmy o piwnych promocjach Tatry, Harnasia, Perły oraz Bosmana. Tym razem loteria skierowana jest dla kobiet. Tak – dobrze zgadliście, chodzi o kosmetyki.

Organizatorem loterii jest marka Bielenda, o której pisaliśmy w marcu przy okazji testowania fluidów Make Up Academy. Każda osoba, która zakupi podczas trwania promocji produkt Bielenda za minimum 20 PLN otrzyma zdrapkę. Zdrapkę można otrzymać wyłącznie w drogerii, która bierze udział w akcji promocyjnej. Najczęściej oznaczona jest plakatem i materiałami reklamowymi.

Aby odebrać nagrodę należy oczywiście posiadać dowód zakupu (paragon), ale z tym to nie jest problem. Gdybyście go zgubili, zawsze można dokonać ponownego zakupu kosmetyków. W końcu paragon nie jest na stałe przyporządkowany do zdrapki.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Jeśli otrzymacie darmową zdrapkę macie szansę na zdobycie jeden z ponad 50 000 nagród gwarantowanych. A są to:

  1. 5x telewizor Samsung 40″
  2. 20x tablet Lenovo 7″
  3. 50x torebka marki Wittchen
  4. 100x pamięć USB
  5. 200x zestaw kosmetyków Bielenda
  6. 54000x maseczka Bielenda Professional Formula

Uwaga: Loteria trwa od 15 kwietnia do 15 lipca 2016 r. lub do wyczerpania zapasów.

O marce Bielenda

Bielenda to polska marka kosmetyków, która powstała w 1990 roku. Od ponad 20 lat produkuje najwyższej jakości naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. W ofercie firmy znajduje się dziś ponad 400 najwyższej jakości produktów skierowanych zarówno do Klienta indywidualnego, jak i odbiorców profesjonalnych.

Szczegóły oraz regulamin loterii z kosmetykami Bielenda:

Loteria Bielenda - zasady info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

1 Komentarz

  1. Chętnie przetestuje wasze produkty.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje