Promocje

Loteria BP – kupony Pizza Portal, bony paliwowe, hot dogi, napoje

darmowe paliwo bp

BP wystartował z najnowszą promocją, w której za tankowanie odpowiedniej liczby paliwa otrzymuje się zdrapkę i bierze udział w losowaniu nagród o łącznej wartości blisko 30 mln. PLN.

Po zatankowaniu przynajmniej 20 litrów paliwa otrzymuje się zdrapkę. Zdrapkę można otrzymać również za zakupu za minimum 15 PLN w sklepie BP.

Pod zdrapką można znaleźć bon na paliwo o wartości 500 zł, kod zniżkowy do Pizza Portal, napoje Coca-Cola Lime, Fanta Shokata i Fanta Malinna, kawy Wild Bean Cafe, ulubionego hot doga z Berlinką, gry samochodowe Car Cards, oraz zawieszki zapachowe do auta Castrol.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Po rejestracji kodu ze zdrapki można również brać udział w losowaniu nagród głównych – samochodu, bonów wycieczkowych, punktów Payback, oleju Castrol.

Loteria BP trwa do 29 sierpnia 2017 r. Losowanie nagród odbywa się 2 terminach: 26 lipca oraz 1 września 2017 roku.

Udział w promocji można śmiało połączyć ze zbieraniem punktów Payback, kuponami Payback, płatnością Visa w ramach Visa Okazje oraz mOkazją na 3 tankowania paliwa na BP.

Loteria BP - zasady info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje