Promocje

Majówka 2024 – promocje na stacjach i sposoby na tańsze tankowanie

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Majówka to coroczny wyjątkowy okres, w którym Polacy sprytnie wykorzystują kumulacje takich świąt jak Święto Pracy, Dzień Flagi czy Święto Konstytucji 3 maja. W 2024 roku majówka wypada wyjątkowo korzystnie bo przy odrobinie szczęścia, a raczej urlopu można uzyskać aż 9 dni wolnego.

Jak majówka to urlop, a jak urlop to i wyjazdy. A jak wyjazdy to oczywiście konieczność przemieszczania się. Do tego celu wielu Polaków wybiera swój sposób lokomocji jakim jest samochód. Trzeba go zatankować i tu z ciekawymi okazjami cenowymi przychodzą stacje paliw jak Orlen, Shell, BP Circle-K, Mol, AMIC Energy czy Moya.

wiosna majówka podróże

Jeśli zatem w majówkę wybieracie się w dalszą podróż, warto rozważyć zatankowanie baku do pełna i skorzystanie z wielu promocji, które przygotowały koncerny paliwowe na swoich stacjach benzynowych.

Poniżej przedstawiamy specjalnie przygotowane przez nas zestawienie najlepszych promocji i sposobów na tańsze zatankowanie samochodu przed i w trakcie tegorocznej majówki. Jak się okazuje – korzystając z niektórych z nich można zgarnąć nawet 40 groszy rabatu na paliwo!

Majówkowe rabaty od Orlen – nawet 40 groszy / l

bezpłatne gadżety od orlen

Orlen jak co roku przygotował ciekawą promocję dla zmotoryzowanych z okazji majówki. To chyba najlepsza promocja, którą można znaleźć na polskich stacjach benzynowych. Promocja jest podobna do tej, którą znamy z ostatnich wakacji. Aby skorzystać z niej należy być uczestnikiem programu lojalnościowego Vitay. Wówczas za tankowanie paliwa na Orlenie otrzymamy zniżkę 30 gr / l.

W tej okazji obowiązuje limit tankowania 50 litrów.

Dodatkowo, można podbić rabat o kolejne 10 groszy. Należy jednak posiadać Kartę Dużej Rodziny. Nic tylko tankować!

Rabat: 30 gr. / l | 40 gr. / l
Dodatkowe warunki: Karta Dużej Rodziny. Brak rabatu na LPG. Należy posiadać kartę Vitay.
Limit: 50 litrów
Termin: do 5 maja 2024

Extra tankowanie z Circle K

darmowy hot dog na circle k

Cickle K również nie próżnuje. Dla swoich klientów na majówkę przygotował Extra ofertę, w której można uzyskać rabat nawet 30 groszy na tankowanie benzyny oraz oleju napędowego. Właściciele samochodów napędzanych gazem LPG mogą liczyć na rabat w wysokości 10 groszy.

Aby skorzystać z promocji należy posiadać kartę Circle K Extra i okazać ją na stacji benzynowej. Limit tankowania to maksymalnie 50 litrów. Minimalny zakup wynosi z kolei 20 litrów paliwa.

Rabat: 30 gr. / l
Dodatkowe warunki: Należy posiadać kartę Circle K Extra.
Limit: 50 litrów. Minimum 20 litrów.
Termin: do 5 maja 2024

Tankowanie na Majówkę z Shell

promocje i darmowe gadżety na shell

Shell również nie pozostał obojętny i przygotował rabaty dla klientów swoich stacji paliw. Promocja na Shell trwa zdecydowanie dłużej bo do 30 maja 2024. Kierowcy na stacjach Shell mogą tankować paliwo w tym okresie z potrojoną liczbą punktów. Promocja dotyczy benzyny Shell V-Power 95 albo oleju napędowego Shell V-Power Diesel.

To jakie korzyści można zgarnąć korzystając z programu lojalnościowego Shell  ClubSmart opisaliśmy w naszym poradniku Shell.

Rabat: 3x więcej punktów Shell
Dodatkowe warunki: Karta Shell ClubSmart
Limit: brak
Termin: do 30 maja 2024Majówka z Mol / Lotos

darmowe gadżety od stacji Lotos

Stacje Mol (dawniej Lotos) również uczestniczą w majówkowym rabatowaniu paliwa. Do 5 maja 2024 roku można zatankować paliwo o 35 groszy taniej w przypadku paliwa premium EVO Plus oraz o 15 groszy taniej w przypadku standardowego paliwa bez dodatków. Cena LPG z kolei została obniżona o 10 groszy na litrze.

Aby skorzystać z promocji należy posiadać aplikację Mol Move. W aplikacji dostępne będą 3 kupony na tankowanie w promocyjnych cenach. Limit tankowania wynosi 100 litrów.

Więcej o samym programie Mol Move i korzyściach czekającym na jego uczestników możecie przeczytać w naszym poradniku Mol.

Rabat: do 35 g. / l
Dodatkowe warunki: Aplikacja Mol Move, należy aktywować kupon.
Limit: 100 litrów
Termin: do 5 maja 2024

Amic Energy na majówkę

promocja na paliwo na stacjach amic

Amic Energy również przygotował wyjątkowe rabaty dla swoich klientów, którzy będą chcieli zatankować samochód podczas weekendu majowego. Do 5 maja członkowie programu lojalnościowego Amic Club mogą tankować benzynę i olej napędowy taniej o 30 groszy. O 5 groszy obniżone zostały także ceny LPG.

Rabat: 30 gr. / l
Dodatkowe warunki: Karta Amic Club
Limit: brak
Termin: do 5 maja 2024

Rabat na paliwo od BP

darmowe paliwo bp

BP chyba nie do końca popisało się z promocją na majówkę (patrząc na ich konkurentów np. Orlen). Przygotowało zniżki jedynie w wybrany dzień – 4 maja 2024. Rabat wynosi 30 groszy za litr. W przypadku LPG sieć BP obniżyło cenę o 10 groszy. Limit tankowania na Shell w tej promocji wynosi do 50 litrów. Powyżej tego limitu rabat nie będzie naliczany.

Rabat: 30 gr. / l
Dodatkowe warunki: brak
Limit: 50 litrów
Termin: tylko 4 maj 2024

20 groszy taniej na Moya

tanie tankowanie z kuponami rabatowymi od moya

Moya regularnie obniża ceny na swoich stacjach paliw. Na majówkę przygotowała zniżkę 20 groszy na litrze. Co ciekawe promocja obowiązuje zarówno na benzynę, diesla oraz LPG.

Promocja na stacjach Moya wyjątkowo nie wymaga wprowadzania kuponu rabatowego. Należy jednak posiadać zainstalowaną aplikację Super MOYA. Dodatkowo można skorzystać z rabatu na stacjach samoobsługowych Moya. Więcej na ten temat w oddzielnym wątku.

Rabat: 20 gr. / l
Dodatkowe warunki: Aplikacja Super MOYA
Limit: brak
Termin: do 5 maja 2024

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje