Poradniki zakupowePromocje

Materace kokosowe – cechy charakterystyczne

logotyp zakupersi

Osoby ważące powyżej 100 kg powinny kupić materac twardy a te, których waga przekracza 120 kg najtwardszy, oznaczony symbolem H4 czyli bardzo twardy. Czterostopniowa skala materacy dostępnych na kaszmirowysen.pl pozwala w łatwy sposób odnaleźć interesujący nas model.
Materace kokosowe – cechy charakterystyczne

Materace kokosowe, jak wszystkie materace oferowane przez sklep kaszmirowysen.pl posiadają wkład wewnętrzny pocketowy. Jako opcja dedykowana osobom o dużej wadze, dodatkowe wzmocnienie w postaci wkładu kieszeniowego zwiększy trwałość i żywotność zakupionego produktu.

Wkłady kieszeniowe

Wkład kieszeniowy (pocketowy) wykonany jest z cylindrycznych sprężyn. W wersji podstawowej liczba sprężyn wynosi 262 szt/m2. Każda z nich umieszczona jest w osobnej, materiałowej kieszonce. Dzięki takim wkładom materac posiada wiele elastycznych punktów podparcia, jest przewiewny. Wszelkie ruchy na takim materacu są amortyzowane. Poza podstawową wersję dostępne są również wersja lux, wersja mini oraz multipocket.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Wersja lux charakteryzuje się wydłużonymi sprężynami o 5 cm. Cały materac jest dzięki temu wyższy, ale bardziej miękki. W wersji mini sprężyny są skrócone o 6 cm, nie wpływa to jednak na jego właściwości. Jest za to dostępny dla szerszego grona odbiorców, którzy do tej pory nie mogli pozwolić sobie na wkład pocketowy ze względu na ograniczoną wysokość.

Materac multipocet posiada zwiększoną ilość sprężyn wynoszącą 510 szt/m2. Jest twardszy i stabilniejszy od pozostałych. Zobacz ofertę materacy kokosowych na https://www.kaszmirowysen.pl/Materace-kokosowe

Materac kokosowy

Materac kokosowy wykonany jest z włosia z łupiny orzecha kokosowego. Mocno zbity i sprasowany usztywnia i stabilizuje konstrukcję materaca. Ma właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Dzięki zawartości soli mineralnych obecnych w łupinach kokosa nie namnażają się w nim szkodliwe patogeny. Warstwa kokosowa dobrze wchłania wilgoć i natychmiast oddaje ją do otoczenia. Jest to komfortowe szczególnie dla osób borykających się z nadpotliwością. Materac kokosowy twardy wykonany jest z pojedynczej warstwy kokosowej, natomiast bardzo twardy z podwójnej warstwy kokosowej lub podwójnej warstwy kokosowej i dodatkowo warstwy końskiego włosia.

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać