Promocje

Mega rabat – paliwo tańsze nawet o 50 groszy na Circle K

darmowy hot dog na circle k

DYSKUSJA

Trwa „Summer Day” na stacjach Circle K. To nie lada gradka dla zmotoryzowanych, którzy mają puste baki. Co to oznacza i jak można tankować taniej?

Zakończenie roku szkolenie przypada na 23 czerwca 2023 – i to właśnie z tej okazji Circle K wystartowało z promocją, w której można w tym dniu zatankować z rabatem wynoszącym aż 50 groszy na litrze. To bardzo dużo, biorąc pod uwagę obecne czasy.

mega rabat na paliwo circle k

Promocja nie obowiązuje jednak przez cały dzień, a w określonych godzinach – od godziny 14 do 17:00. Niestety warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie karty lojalnościowej Circle K EXTRA.

Poprzednia akcja z mega rabatem na paliwo Circle K skończyła się dantejskimi cenami oraz bardzo długimi kolejkami. W niektórych przypadkach ulice / skrzyżowania zostały zablokowane i ruchem musiała kierować policja. W związku z powyższym uważajcie na siebie i zachowajcie rozsądek.

kolejka circle k promocja

circle k promocja korek

Summer Weekends – paliwo tańsze w każdy weekend

Summer Day na Circle K to nie wszystko. Jak się okazuje przez całe wakacje Circle K będzie prowadzić cykliczne akcje rabatowe, w których w każdy piątek oraz weekend będzie można tankować taniej wszystkie rodzaje paliw (diesel, benzyna, LPG) po niższych cenach. Raczej nie będą to rabaty rzędu 50 groszy jak w przypadku Summer Day, ale znając Circle K rabat powinien być równie atrakcyjny. Promocja trwa do 3 września 2023 r.

Aktualizacja: rabat na tankowanie paliwa w weekendy będzie wynosił 35 groszy.

O stacjach Circle K

Firma została założona 14 lipca 1972 roku. Jest to największe naftowe przedsiębiorstwo w Skandynawii i największe przedsiębiorstwo w Norwegii. W Polsce Statoil obecny jest na rynku jako sprzedawca paliw i właściciel stacji benzynowych. W całej Polsce znajduje się ponad 120 stacji Circle K.

Promocja summer day / summer weekend info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Promocja kończy się dnia 03 września 2023 roku do godz. 23:59 (REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ „SUMMER STOP 2023” pkt. II. OKRES OBOWIĄZYWANIA AKCJI PROMOCYJNEJ)

    1. @mal dzięki, zaktualizowane.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje