Darmowe próbki

Próbki mleka dla dzieci Bebiko 2 i Bebiko Pro 2+ za darmo

bebiko próbki za darmo

DYSKUSJA

Dawno nie pisaliśmy o okazjach na zdobycia próbek dla dzieci. Tym razem nadrabiamy zaległości i informujemy o możliwości przetestowania mleka Bebiko 2 / Pro 2+. Obecnie trwa akcja Bebiko, producenta mleka dla niemowląt Bebiko 2 i Bebiko Pro 2+ , w której można zamówić całkowicie za darmo próbki mleka.

Zamawianie próbek mleka dla dzieci odbywa się w ramach Bebi Klubu. Akcja dedykowana jest dla karmiących mam i ma na celu zapoznanie się z produktami spod znaku Bebiko. Próbki mogą zamówić także osoby spodziewające się dziecka. Mleko Bebiko 2 / Pro 2+, które można otrzymać za darmo to mleko następne częściowo fermentowane. Produkt dla dzieci zawiera formułę Nutriflor PRO+ opartą o proces fermentacji mlekowej, który odpowiada naturalnym potrzebom małych dzieci.

Jeśli chcecie otrzymać również zestaw startowy dla dzieci z próbkami mleka i gadżetami Bebiko (bransoletka dla mamy) warto zapisać się do Bebi Klub.

Mleko Bebiko 2 / Pro 2+ zostało stworzone o to aby wspierać układ pokarmowy dziecka, w wyjątkowym czasie jego rozwoju. Mleko Bebiko w składzie posiada między innymi wapń i witaminę D dla mocnych kości, żelazo dla rozwoju poznawczego, kwasy Omega 3 niezbędne dla prawidłowego rozwoju mózgu i układu nerwowego.

próbki mleka dla dzieci Bebiko

Pula dostępnych zestawów z próbkami ograniczona jest do wyczerpania zapasów. Aby otrzymać jeden z takich zestawów wystarczy wypełnić zgłoszenie, zarejestrować się w klubie i odpowiedzieć na kilka pytań. Więcej informacji znajduje się na stronie promocji.

Darmowe mleko Bebiko dla dzieci - zamów info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Właśnie się zakwalifikowałam do testowania mleczka:-)
    Jestem ciekawa jak będzie smakował coreczce. Pozdrawiam

  2. Słyszałam pochlebne opinie na temat tego mleka zostało mi polecone one również przez lekarza prowadzącego. Jestem ciekawa jak mojemu synowi by posmakowalo mleko. Pozdrawiam.

  3. a ile tego przysylają?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki