Za darmo

Multikino rozdaje darmowe bilety do Kina

darmowe bilety do multikina - kupony

DYSKUSJA

Kina przechodziły w pandemii trudniejszy okres. Przez dłuższy czas nie mogły działać w normalny sposób. Obecnie borykają się ze sporym odpływem widzów. Swoje 3 grosze dorzuciły także serwisy streamingowe takie jak Netflix czy Disney Plus.

Z tego też powodu wiele kin w całej Polsce, szczególnie tych mniejszych zostało zamkniętych. Niektóre sieci kin jak Cinema3D zmieniły swojego właściciela. Ciekawe dane też płyną z instytutów badawczych, z których wynika, że powoli zmieniły się nawyki Polaków. Mimo że 85% Polaków deklaruje, że interesuje się filmem, to aż 52% przyznaje, że w ciągu ostatniego roku nie było w kinie. Na ten stan rzeczy mają wpływ dwa czynniki – pandemia, która spowodowała, że Polacy odzwyczaili się od chodzenia do kin oraz rozwój platform streamingowych, z których korzysta już 66 proc. badanych

Dawno także nie było okazji o poinformowaniu Was o sensownej akcji z darmowymi biletami do kina. Jak widać nastąpiło przełamanie w tym temacie i jako pierwsze ciekawą akcję promocyjną rozpoczęło Multikino.

Multikino dla swoich lojalnych klientów, którzy w ostatnim czasie kupowali bilety online przygotowało prezent. Rozesłało swoim klientom 1 darmowy bilet, który mogą wykorzystać do połowy października.

darmowy bilet do kina multikino

Jeśli zatem zakupiliście w ostatnim czasie bilety do Multikina online to sprawdźcie swoje skrzynki e-mail. Być może czeka tam na Was miły prezent i będziecie mieli okazję udać się we wrześniu lub października na darmowy seans filmowy.

O kinach Multikino

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino jest operatorem 33 kin w 27 miastach Polski z łączną liczbą 268 ekranów i 55 559 miejscami.

Bilety do kina info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo