Za darmo

Nivea poszukuje testerek mlecznej kolekcji Hairmilk

darmowe kosmetyki nivea

DYSKUSJA

Nivea po raz kolejny poszukuje testerek do zapoznania się z ich nowymi kosmetykami. Tym razem rekrutacja dotyczy mlecznej kolekcji do włosów Nivea Hairmilk.

Kosmetyki serii Nivea Hairmilk dostępne są w 3 wariantach:

  • Nivea Hairmilk włosy cienkie
  • Nivea Hairmilk włosy normalne
  • Nivea Hairmilk włosy grube

Według Nivea seria Hairmilk to pierwszy na rynku szampon od Nivea, który wnika głęboko we włosy, intensywnie je regenerując, bez ich obciążania. Innowacyjna formuła zawiera naturalne proteiny mleka i Eucerit oraz jest dopasowana do struktury włosów, dzięki czemu pozostawia je gładkie i lśniące.

Pula darmowych zestawów z szamponami od Nivea wynosi aż 200 sztuk. Szampon Nivea Hairmilk kosztuje w drogerii ok. 15 PLN.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy przejść do Klubu Recenzentek Wizaż i wypełnić odpowiednią ankietę rekrutacyjną, w której należy podać swoje dane adresowe, wybrać wariant kosmetyku który chce się przetestować oraz napisać co jest sekretem Twojego piękna?

Rekrutacja do darmowego testowania kosmetyków Nivea trwa do 14 maja 2017 r.

Aby wziąć udział należy posiadać konto w serwisie Wizaż.

O kosmetykach Nivea

Pierwszy kosmetyk Nivea powstał w Niemczech w 1911 roku. Od tamtego czasu Nivea jest marką, która łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Ludzie ufają produktom NIVEA bardziej niż jakiejkolwiek innej marce produktów do pielęgnacji skóry. W roku 2001 Nivea obchodziła 90-lecie swojego istnienia. Obecnie Nivea posiada w ofercie bogate portfolio produktów do pielęgnacja ciała. Zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Testowanie kosmetyków Nivea info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo