Za darmo

Noś piwo jak lord – odbierz darmowe nosidełko do piwa w Żabce

promocja w sklepach Żabka

DYSKUSJA

Tego jeszcze nie grali – Żabka rozdaje darmowe gadżety piwne. Tym razem prezentujemy sposób jak odebrać piwne nosidełko na butelki.

Gadżet, który obecnie rozdawany jest dla klientów Żabki z pewnością przypadnie nie tylko kolekcjonerom piwnych gadżetów, ale przede wszystkim tym, którzy dokonują regularnych zakupów piwa butelkowanego. To tak zwane nosidełko do piwa. Doceni je każdy prawilny piwosz. Przyda się każdemu facetowi na różne okazje. Nawet na wyprawy w teren, szczególnie w towarzystwie najbardziej oddanych mu przyjaciół.

Podobne ekotorby można było odebrać niedawno w Biedronce.

Wewnątrz piwnego nosidełka zmieści się sześć standardowych butelek. Stabilny uchwyt pozwala na bezpieczne przenoszenie napojów. Całość wykonana jest z wytrzymałej tkaniny, z twardym dnem w kolorze zielonym. Z przodu nadrukowany jest zabawny tekst „Nie ma lekko. Chyba że niosę puste”.

Regularna cena ekotorby na piwo to 5 PLN. Można taką torbę zakupić oddzielnie.

nosidło piwo żabka gadżety

Informacja o ekotorbach Żabka

Jak odebrać piwne nosidło?

Sposób na odebranie gadżetu dla piwosza jest bardzo prosty. Wystarczy udać się do najbliższej Żabki (jest ich w Polsce kilka tysięcy) i zakupić dowolne piwo. Po opłaceniu na paragonie zostanie wydrukowany ebon z kodem uprawniającym do zakupu nosidła w preferencyjnej i symbolicznej cenie 1 PLN. Dodatkowym warunkiem jest, że przy realizacji ebonu należy zakupić 6 piw w butelce.

1. Kup dowolne piwo w Żabce (może być 1 sztuka)
2. Odbierz paragon z bonem.
3. Kup kolejne 6 piw butelkowanych podczas następnych zakupów.
4. Odbierz piwne nosidełko za 1 PLN.

Promocja trwa do 30 lipca 2024 r.

Przydatne dokumenty

O sklepach Żabka

Sieć sklepów osiedlowych Żabka w ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku zdobyła pozycję lidera tego segmentu. Żabka to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów. W całej Polsce działa aż 4500 sklepów Żabka.

Promocja kończy się w wtorek 30 lipca, 2024 .

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo