Za darmo

Nowy program lojalnościowy Lotos MOL MOVE – odbierz darmową kawę na start

darmowe gadżety od stacji Lotos

DYSKUSJA

Lotos wystartował z nowym programem lojalnościowym na swoich stacjach. Tankujący na Lotosie mogą teraz skorzystać z zupełnie nowych benefitów. Jednym z nich jest darmowa kawa.

19 lipca 2023 Lotos poinformował o starcie programu lojalnościowego o nazwie MOL MOVE. Dołączając teraz do tego programu lojalnościowego otrzymuje się wyjątkową szansę zgarnięcia kilku benefitów na start:

  • 0,45 PLN rabatu / litr tankowanego paliwa
  • darmowa kawa lub inny gorący napój
  • 50 punktów
  • 100 punktów po pierwszej transakcji (po podaniu kodu podczas rejestracji w aplikacji a0ib0l00)

Dodatkowo dla stałych członków Lotos przygotował stałe zniżki na paliwo premium i kosmetyki samochodowe. Za zgromadzenie odpowiedniej liczby punktów można otrzymać wyższy poziom partnerstwa, a co za tym idzie kolejne profity – zniżki na paliwa standardowe, kawę, hot dogi i myjnię.

Na poziomie podstawowym Green liczyć można 5 groszy na paliwa premium Evo Plus oraz darmową kawę. Dodatkowo na tym poziomie można liczyć na 10% rabatu na kosmetyki samochodowe zakupione na stacji.

Po zdobyciu 1000 punktów otrzymujemy status Silver i liczyć można na darmowego hot doga, ale także 5 groszy rabatu na paliwa standardowe oraz 10 groszy na paliwa premium. Dodatkowo Lotos udziela dodatkowego rabatu na zakup gorących napojów, myjni i kosmetyków w wysokości 10%.

Po uzbieraniu 3000 punktów zdobywa się status Gold i tym samym można liczyć na świeżą kanapkę za darmo, 5 groszy rabatu na paliwa standardowe i 15 groszy na paliwa premium. Zniżka na gorące napoje i hot dogi to już 15%. Samochód w tym pakiecie umyjemy o 15% taniej. O tyle samo mniej zapłacimy za kosmetyki samochodowe.

Ważną i istotną zmianą nowego programu lojalnościowego Lotos MOL MOVE jest chociażby to, że punkty otrzymuje się nie tylko za zakupy paliwa (tak było dotychczas), ale także za zakupy innych produktów i usług w sklepie na stacji benzynowej. Oczywiście za wyjątkiem papierosów i alkoholu.

Za każdą złotówkę wydaną w sklepie na Lotosie otrzymuje się 1 punkt, za produkty gastronomiczne 3 punkty. Każdy zatankowany litr paliwa to 1 punkt. Na urodziny Lotos przekazuje 100 punktów. A za rozpoczęcie przygody z programem lojalnościowym liczyć można także na dodatkowe 50 punktów. Dodatkowo Lotos nagradza także za wypełnianie ankiet i realizację wyzwań.

darmowa kawa herbata lotos

Odbierz darmową kawę i dodatkowe punkty od Lotos

Jak odebrać darmową kawę i dodatkowe punkty od Lotos za rejestrację? To proste:

1. Pobierz ze sklepu Play / Apple aplikację „MOL MOVE”.
2. Zarejestruj się w aplikacji podając kod a0ib0l00 w odpowiednim miejscu.
3. Odbierz wiadomość e-mail i wybierz interesujący cię prezent powitalny.

Po spełnieniu powyższych czynności kupon na darmową kawę / herbatę w formie prezentu powitalnego zostanie dopisany do Twojego konta. Dodatkowo otrzymasz od razu na start 50 punktów lojalnościowych. Kolejne 100 punktów otrzymasz po dokonaniu zakupu na stacjach Lotos za minimum 10 PLN (należy zeskanować kartę z aplikacji).

Odbierz kawę od Lotos gratis info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
6
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo