Cashback

Odbierz 5 PLN za zakup piwa Żywiec w Lidl [promocja cash back]

darmowe kufle piwa od żywiec

DYSKUSJA

Lidl i Żywiec weszli w kooperacje i wystartowali z promocją cash back, w której za zakup wybranych piw można otrzymać zwrot. Poniżej prezentujemy analizę i szczegółowe zasady promocji piwa Żywiec.

Promocja cash back związana jest z nowością marki Żywiec – piwami Żywiec Lekkie. Są to nowości smakowe bezalkoholowe 0,0%. Tegoroczne bezalkoholowe nowości Żywca ze smakiem doskonale uzupełnią naszą ofertę w segmencie piw smakowych, kierowaną zwłaszcza do młodych dorosłych. Po raz pierwszy piwo bezalkoholowe Żywiec Lekkie zostało zaprezentowane przed wakacjami 2022. Co ciekawe to lekkie piwa bez dodatku cukru o subtelnym owocowym smaku. Są filtrowane na zimno.

Informacja o promocji znajduje się między innymi w gazetce Lidl na dzień 19 czerwiec 2023 na stronie 42.

W ramach promocji cash back w Lidlu należy zakupić przynajmniej 4 piwa z następujących wariantów:

  • Żywiec Lekkie puszka 500ml
  • Żywiec Lekkie Lemonż 0,0% puszka 500ml
  • Żywiec Lekkie Grejpfruż 0,0% puszka 500ml
  • Żywiec Lekkie Tropikaż 0,0% puszka 500ml

Po zakupie należy zarejestrować zakup na dedykowanej stronie internetowej promocji. Należy uzupełnić znajdujący się tam formularz podając swoje dane adresowe, numer konta bankowego do zwrotu oraz załączając skan / zdjęcie paragonu z Lidla. Promocja cash back z piwem Żywiec rozpoczyna się 22 czerwca 2023 i kończy 22 lipca 2023 r.

Maksymalny zwrot za zakup piwa Żywiec Lekkie to 5 PLN. Pula zwrotów to 6000 zgłoszeń (30 000 PLN).

O marce Żywiec

Żywiec to marka polskiego piwa typu lager. Jest ono produkowane wyłącznie przez Browar w Żywcu, należący do Grupy Żywiec. To najbardziej znane polskie piwo za granicą. Piwo Żywiec powstaje wyłącznie z trzech składników: słodu jęczmiennego, chmielu i krystalicznie czystej, górskiej wody. Żywiec sponsoruje szereg przedsięwzięć artystycznych, w tym jedno z najpopularniejszych i uznanych wydarzeń muzycznych w Polsce — trasę koncertową Męskie Granie.

Zwrot za piwo Żywiec info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cashback