Za darmo

Odbierz darmowy BabyPack za darmo od Limango

promocje w limango

DYSKUSJA

Kojarzycie klub zakupowy Limango? Obecnie rozpoczęli regularną akcję, w której co miesiąc mają do rozdania kilkadziesiąt Baby Packów dla dzieci.

Limango to klub zakupowy, w którym znaleźć można markowe ubrania, akcesoria do domu oraz zabawki dla dzieci w przecenionych, bardzo atrakcyjnych cenach – czasami nawet do 80% taniej. Limango w swoim sposobie działania jest bardzo podobny do popularnego Zalando Lounge. Limango organizuje trwające od 2 do 5 dni kampanie tematyczne dla członków swojego klubu, w których znaleźć można markowe produkty w okazyjnych cenach.

Więcej na ten temat można dowiedzieć się z naszego poradnika na temat zakupów i poszukiwania okazji na Limango.

Odbierz 50 PLN na start. Zarejestruj się w Klubie Limango z dedykowanego odnośnika i odbierz kupon 50 PLN.

Oprócz typowej działalności sprzedażowej Limango od czasu do czasu prowadzi dedykowane akcje specjalne. Jedną z nich jest tytułowy giveaway na BabyPack. Rozdanie przeznaczone jest raczej dla rodziców małych dzieci, bo tylko takim osobom przyda się bowiem możliwa do wygrania nagroda tj. zestaw chusteczek muślinowych oraz zabawek.

darmowy babypack limango

Na Limango można przeczytać, że akcja organizowana jest do odwołania. W tym czasie co miesiąc Limango będzie rozdawać co miesiąc 50 boksów z wyprawkami dla dzieci. Każdy BabyPack Limango składa się z następujących elementów:

  • zestaw dwóch chusteczek muślinowych w kolorze szarym
  • drewniana zabawka obracana i przekręcana Croco Green firmy Done by Deer

Wartość takiego zestawu to ok. 120 PLN.

box z akcesoriami dla dzieci wyprawka limango

Wygląda box z wyprawką dla dziecka od Limango

Zobacz także: zestawienie wszystkich darmowych wyprawek, które można otrzymać dla dziecka.

Jak odebrać wyprawkę dla dziecka BabyPack?

Aby wziąć udział należy przejść na dedykowaną stronę w serwisie Limango i udzielić kreatywnej odpowiedzi na pytanie, co mogłoby znaleźć się w kolejnym zestawie BabyPack? Dodatkowo należy także wypełnić formularz zgłoszeniowy podając swoje dane adresowe, które posłużą do wysyłki wyprawki.

Udział w akcji jest całkowicie darmowy, a wszelkie koszty udziału, w tym wysyłki boxów pokrywa Limango.

Odbierz BabyPack info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
2
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo