Za darmo

Odbierz darmowy przejazd samochodem od Mubi Garage

odbierz rabat na ubezpieczenie oc ac w mubi

DYSKUSJA

Klienci Mubi mają kolejną okazję do zadowolenia. Jak się okazuje mogą skorzystać z darmowej przejażdżki samochodem. Mubi dla swoich klientów udostępniło ponad 30 różnych aut — od elektrycznego Fiata 500 po Poloneza.

Usługa dedykowana wyłącznie dla klientów Mubi to Mubi Garage. W jej ramach można wygenerować voucher na wypożyczenie jednego z dostępnych w katalogu samochodów. Akcja zorganizowana została przy współpracy z firmą carsharingową Panek.

panek mubi garage dostępne samochody

Przykładowe samochody, które można wynająć w ramach Mubi Garage

W katalogu dostępnych samochodów znaleźć można takie perełki jak Fiat 500 Electric, Mercedes W124, Polonez Caro, VW Scirocco, a nawet samochody dostawcze jak Citroen Jumper, Mercedes Sprinter czy Opel Movano. Samych dostępnych samochodów jest więcej, a katalog dostępnych aut powiększa się o kolejne modele. Obecnie jest ich już ponad 30.

Nie przegap: Aktywuj zniżkę na zakup ubezpieczenia w Mubi i odbierz 100 zł zwrotu za jego zakup. Odbieram 100 PLN

Warunki skorzystania z Mubi Garage

Warunkiem otrzymania vouchera od Mubi jest bycie ich klientem i posiadanie aktywnego od przynajmniej 30 dni ubezpieczenia. Jeśli takowego nie posiadasz – skorzystaj z naszego kuponu Mubi dzięki, któremu odbierzesz 100 PLN zwrotu. Szczegóły akcji.

Vouchery można generować do 31 lipca 2024 r. Po tym terminie prawdopodobnie promocja zostanie przedłużona, o czym na pewno poinformujemy.

Odbierz darmową przejażdżkę z Mubi Garage

1. Przejdź na stronę Mubi i kliknij „chcę się przejechać”.
2. Podaj numer rejestracyjny samochodu oraz swój numer telefonu.
3. Odbierz voucher na wypożyczenie samochodu z floty Panek.
4. Wybierz auto, którym chcesz się przejechać i wykorzystaj voucher.

formularz mubi garage voucher

Formularz Mubi Garage jaki należy wypełnić w celu wygenerowania vouchera na wynajem auta.

Rzeczywista wartość bonusu to 20 PLN. Pozwala to na spokojny przejazd wypożyczonym samochodem z punktu A do punktu B w obrębie większego miasta. Z reguły 1 kilometr jazdy wypożyczonym samochodem to ok. 2 PLN, czyli voucher od Mubi pozwoli na przejazd ok. 10 kilometrów.

Przydatne dokumenty

Promocja kończy się w środa 31 lipca, 2024 .

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo