Za darmo

Odbierz kultową flagę Tyskie na EURO za darmo i kibicuj polskiej reprezentacji

darmowe piwo Tyskie

DYSKUSJA

Po cichu liczyłem na nową edycję akcji z gadżetami piłkarskimi Tyskie – legendarnymi i kultowymi flagami wspierającymi polską reprezentację w piłce nożnej na Euro 2020/2021. I oto jest – darmowa kibicowska flaga na Euro od Tyskie.

Kampanii z darmowymi flagami na Euro przyświeca hasło „Jesteśmy mistrzami Europy w przechodzeniu na TY”. Jednym z elementów promocji jest rozdawanie gratisów dla kibiców Euro. Jednym z takich gratisów, które można otrzymać od producenta piwa Tyskie jest flaga.

Poprzednie edycje tej flagi cieszyły się bardzo dużą popularnością. W takiej skali, że flagi w pewnym momencie były bardzo trudno dostępne i nie dla wszystkich starczyło gadżetów.

Flagi Tyskie regularnie są rozdawane i zawieszane na balkonach i w oknach w sezonach piłkarskich Mistrzostw Świata czy turnieju EURO. Prawdopodobnie i w tym roku zobaczymy multum tego rodzaju gadżetów.

Tak wygląda promocja w markecie Carrefour:

darmowy gadżet tyskie flaga do kibicowania

Wygląd flagi Tyskie:

flaga tyskie za darmo

Aby otrzymać gratis należy znaleźć współpracujący z Tyskie sklep. Promocja tyczy się zakupu piwa Tyskie w ilości 8 sztuk. Wówczas do takiego zakupu można dobrać gadżet gratis – flagę dla kibica. Flaga jest barwach polskiej flagi narodowej (biało czerwona) oraz posiada logotypy Tyskie i hasło reklamowe „Przejdźmy na ty”.

Akcja wystartowała na początku maja 2021 i będzie trwała do końca turnieju Euro czyli do 11 lipca 2021 lub wyczerpania zapasów darmowych gadżetów dla kibiców.

O piwie Tyskie

Tyskie to polska marka piwa produkowana w Tychach, w browarach książęcych. Właścicielem marki Tyskie jest Kompania Piwowarska. Historia piwa sięga 1613 roku i oznacza to, że Tyskie należy do jednych z najstarszych piw w Polsce. Tyskie produkuje piwo w wersji Gronie, Klasyczne i z Tanka.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo