Za darmo

Oddaj niepotrzebne ubrania i odbierz 20 PLN na zakupy w Carrefour

darmowe kosmetyki i produkty - testowanie gratis z carrefour

DYSKUSJA

Po sezonie letnim czas przewietrzyć szafę. Ku temu motywuje między innymi Carrefour ze swoją akcją, w której za oddanie zbędnych ubrań można zgarnąć bony na zakupy.

„Daj ubraniom drugie życie” – tak nosi nazwę najnowsza akcja Carrefour. W Carrefourze nie ma mowy o marnowaniu. Oddając ubrania nie tylko można zyskać bon na zakupy, ale także wspierasz Fundację Świętego Mikołaja. Każdy kilogram ubrań to złotówka dla nich.

Akcja potrwa do 14 października 2023. To idealny czas na porządki w szafach i podarowanie nienoszonym ubraniom drugiego życia, w myśl zasady zero waste.

Niepotrzebne ubrania będą zbierane do boksów ustawionych przy punktach obsługi klienta. Carrefour w regulaminie promocji podaje, że można do kontenera oddać ubrania w dobrym stanie, których już się nie nosi. Przyjmowane również będą akcesoria. Za każde 5 ubrań otrzymuje się bon o wartości 20 PLN. Bon ma minimalną wartość zakupów ustawioną na 100 PLN. Ważny jest do końca trwania akcji czyli 14 października 2023. Akcja łączy się z innymi akcjami i promocjami przeprowadzanymi w Placówkach z wyjątkiem kuponu rabatowego -10 % w aplikacji mobilnej „Mój Carrefour”, więc warto skorzystać z bonu od poniedziałku do czwartku.

daj ubraniom drugie życie carrefour

Carrefour zobowiązuje się przyjąć wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej i dziecięcej: nowe i używane, ale nie noszące śladów zużycia czyli bez dziur, bez zmechaceń, plam, czyste, kompletne, niezniszczone. Przyjmowane są również buty połączone w pary, które są czyste, kompletne, niezniszczone, nieposiadające znacznych śladów zużycia. Można także oddać torebki i biżuterię.

Akcja Daj ubraniom drugie życie info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
5
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Czy do akcji „Oddaj niepotrzebne ubrania i odbierz 20 PLN na zakupy w Carrefour” potrzebna jest aplikacja „Mój Carrefour” w telefonie?

    1. @A moim zdaniem nie. Ale warto zajrzeć do ich regulaminu.

  2. […] pisaliśmy o sposobie na dodatkowy bonus na zakupy za oddanie starych, nieużywanych ubrań w Carrefour. Teraz spieszymy z informacją, o kolejnej okazji na kupon powitalny w aplikacji Mój Carrefour. […]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo