Darmowe próbki

Odeślij puste opakowanie kosmetyku i odbierz 3 nowe produkty za darmo od Mudii

darmowe próbki mudii

DYSKUSJA

Mudii rozpoczęło ciekawą akcję, w której rozdaje darmowe kosmetyki w zamian za odesłanie innego pustego opakowania. Jakie są dokładne zasady i co można dostać za darmo?

O Mudii mieliśmy już przyjemność pisać za sprawą darmowych próbek ich kosmetyków. Marka, która zyskuje popularność w bardzo szybkim tempie. Tym razem korzystając z najnowszej okazji można zgarnąć pełnowartościowe kosmetyki. Ba, nie jeden kosmetyk, a nawet 3 kosmetyki za darmo.

Sprawdź koniecnzie: Przed przystąpieniem do promocji warto zwiększyć swoje szanse i dołączyć wcześniej do klubu Mudii

Promocja Mudii została zorganizowana pod nazwą „Haircare Challenge„. Polega na odesłaniu do siedziby Mudii swojego ulubionego produktu kosmetycznego do włosów. W zamian Mudii odeśle na wskazany adres 3 nowe kosmetyki całkowicie za darmo o wartości aż 99 PLN.

W aktualnej akcji do zdobycia jest 150 pakietów składających się z następujących kosmetyków:

  • Szampon wygładzający Mudii Shampoo
  • Szampon nawilżająco oczyszczający Mudii Smooth Conditioner
  • Szampon oczyszczająco nawilżający Mudii Mask

Promocja z wymianą kosmetyków na nowy format, który zaczęła praktykować marka. Obecnie to już druga edycja. W pierwszej edycji promocji ilość dostępnych kosmetyków szybko się skończyła. Aktualnie zmiany zasad nieco się zmieniły – firma obecnie wymaga wypełnienia formularza na swojej stronie i podania dokładnie jakie kosmetyki chcemy odesłać do nich. Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostaną dopiero wybrane osoby, które będą mogły wziąć udział w akcji i odesłać wybrany – wskazany w formularzu – kosmetyk do Mudii.

mudii próbki kosmetyków wymiana

Wygląd kosmetyków rozdawanych przez Mudii

Minimalna cena rynkowa zwracanego produktu to 79,90 złotych, a sam kosmetyk może być zużyty lub pełny. Odsyłać kosmetyk należy na własny koszt.

Aby wziąć udział w akcji i mieć szansę na 1 ze 150 pudełek z kosmetykami (boxów) należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie i podać swoje dane adresowe, imię, nazwisko, adres e-mail, telefon, markę kosmetyku którą chce się odesłać, podać cenę odsyłanego kosmetyku oraz także napisać dlaczego to właśnie Ty powinnaś przetestować kosmetyki Mudii za darmo?

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 czerwca 2024 r.

O Mudii

Mudi to marka profesjonalnych kosmetyków do skóry głowy i włosów. Ideą firmy jest produkcja kosmetyków dopasowanych do każdego rodzaju włosów i skóry głowy

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki