PromocjeZa darmo

Oglądaj Canal+ za darmo – odkodowany kanał dla wszystkich

transmisja w canal plus

DYSKUSJA

Canal+ po raz kolejny zdecydował się na odkodowanie swoich kanałów. Dzięki temu każdy może oglądać ofertę programową tej stacji całkowicie za darmo.

To kolejna taka promocja. Swojego czasu informowaliśmy Was np. o darmowej transmisji rozdania Oscarów. Tym razem promocja Canal+ dotyczy aż tylko kanału głównego. A samo odkodowanie trwa aż przez 24 godziny.

Z odkodowanego pasma Canal+ można korzystać od 6:00 rano w niedziele 6 listopada do godziny 6:00 9 listopada 2020 r. Akcja obejmie abonentów satelitarnej Platformy Canal+ oraz wybranych sieci kablowych.

Co warto w tym czasie obejrzeć. Propozycji jest sporo. Najważniejszym programem odkodowanej ramówki będzie premiera pierwszych odcinków polskiego serialu „Król”. Jest to nowy serial CANAL+ na podstawie bestsellerowej powieści Szczepana Twardocha. Gangsterska opowieść o przemocy, żądzy władzy i dążeniu do jej utrzymania za wszelką cenę. Premiera pierwszego odcinka serialu już w piątek 6 listopada! Tego dnia premierowy odcinek „Króla” będzie można obejrzeć w naszym serwisie lub o 21:00 w CANAL+ PREMIUM.

Promocja jest skierowana głównie dla tych, którzy do tej pory nie korzystali z oferty programowej Canal+. Zgodnie z regulaminem oferta dostępna jest wyłącznie dla Abonentów wybranych sieci kablowych i satelitarnej Platformy Canal+, których Umowa jest w trakcie okresu oznaczonego, do końca którego pozostał okres dłuższy niż Okres gwarantowanego korzystania wskazany w Warunkach Promocji.

Podobne akcje są organizowane regularnie nie tylko w Polsce. Z podobnego sposobu promocji swojej oferty korzysta francuski Canal+, który od czasu do czasu odkodowuje swoje kanały dla odbiorników FTA.

O Canal+

Canal+ to pierwszy polski płatny kanał telewizyjny, który rozpoczął oficjalnie nadawanie 21 marca 1995 roku. Canal+ od początku swego istnienia jest koproducentem niektórych polskich produkcji sponsorując przy tym polską piłkę nożną. Na jej ramówkę składają się codzienne premiery filmowe, seriale, filmy dokumentalne, wydarzenia sportowe i filmy krótkometrażowe z całego świata.

Oglądaj za darmo Canal+ info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje