Promocje

Opinie o Fejmowo – rozwijanie biznesu w social media

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Klasyczne scenariusze: sklep internetowy nie zarabia, stronę z ofertą usług odwiedzają tylko roboty Google, a o nowym zakładzie blacharskim słyszeli jedynie najbliżsi znajomi, więc biznes się nie kręci. Te trzy przypadki łączy najczęściej jedno. Traktowanie po macoszemu roli e-marketingu, czyli reklamy w internecie. A dokładniej – promocji swoich usług, firmy oraz marki za pomocą mediów społecznościowych.
77314676_2426865607633740_5431565274887225344_n

Dlaczego social media są tak ważne?

Ponieważ to współczesny filar internetowego marketingu. Jeśli nie masz fanpage’a swojego sklepu – pozbawiasz się szansy zdobycia nowych klientów i fanów. Jak pozyskać tych ostatnich? Pomagają w tym serwisy takie jak Fejmowo Opinie o nim podkreślają szybkość wykonania usługi i indywidualne podejście do klienta. A to ważne, ponieważ każdy fanpage jest inny i może potrzebować innej strategii. Wybierając firmę, która pozyska dla nas obserwatorów, fanów i zapewni stały dopływ polubień pod postami, warto się kierować jej doświadczeniem i opiniami o niej. Zaprezentowanie się internautom to pierwszy krok do biznesowego sukcesu. Kolejne to właściwa promocja swoich usług i oferty, pokazanie ich światu i zaproszenie potencjalnych klientów do skorzystania z okazji. Jak to zrobić najprościej, najszybciej i najlepiej minimalnymi kosztami? Wykorzystując social media, czyli Facebooka, Instagrama a nawet YouTube’a; zdobywając fanów, polubienia i wyświetlenia swoich filmów.

Jak rozpocząć przygodę z social mediami?

Po prostu się w nich rejestrując i zakładając konto, ponieważ nic się samo nie zrobi. Potem jest nieco trudniej: trzeba zaprosić internautów do polubienia profilu. Można to zadanie wykonać tradycyjną metodą, czyli zacząć od przyjaciół, znajomych, współpracowników lub skorzystać z nowocześniejszego rozwiązania i zdobyć fanów albo polubienia dokonując ich zakupu u profesjonalnego pośrednika. Dlaczego tak ważny jest jego profesjonalizm? Ponieważ tylko on gwarantuje, że pozyskani użytkownicy, fani, polubienia czy wyświetlenia będą pełnowartościowe. Przypadkowe kliknięcia od przypadkowych internautów nie pomogą w rozwoju profilu i nie dadzą żadnych pozytywnych efektów. Dotychczasowe opinie fejmowo.pl potwierdzają, że warto zaufać temu wykonawcy i nie martwić się jakością pozyskiwanych lajków i fanów.

78991107_504674956924824_2484439925613658112_n

Jakie efekty można uzyskać?

Nie ma się co oszukiwać. Nie istnieje żadna metoda 10 kroków do uzyskania sukcesu w biznesie. Istnieją za to metody, które w dużym stopniu pomagają ten sukces osiągnąć, a jedną z nich jest zainwestowanie w reklamę za pomocą social media. Dzięki dobrze poprowadzonej kampanii pozyskiwania fanów na Fejsie oraz Instagramie i wyświetlaniu filmów po filmikami na YouTube, można uzyskać naprawdę zaskakujące (w pozytywnym świetle) efekty. To nie tylko większa popularność przekładająca się na większe marketingowe efekty. Opinie o Fejmowo.pl podkreślają, że dzięki nowym fanom i wyświetleniom strony zyskały także nowych klientów (pozyskanych z grona tych obserwatorów), większą rozpoznawalność marki (dzięki docieraniu do kolejnych tysięcy odbiorców) i prestiż (związany z aktywnością w social mediach).

Czy to legalne działania?

Przy tego typu praktykach często pojawia się pytanie o ich legalność i zgodność z regulaminami poszczególnych serwisów społecznościowych. Można jednak spać spokojnie: pozyskiwanie fanów nie jest i nigdy nie było zabronione, a sposób ich zdobywania jest dowolny, o ile nie wpływa on na infrastrukturę społecznościówek. Wszystkie opinie o Fejmowo wskazują, że klienci nie mieli żadnych problemów z administratorami serwisów, ich konta nie były blokowane ani ukrywane w wyszukiwarkach. To oznacza, że bez żadnych obaw można korzystać z usług kupowania polubień, fanów, wyświetleń, followersów itp., ale pod jednym warunkiem: od zaufanego, sprawdzonego i doświadczonego wykonawcy.

Koszt polubień i wyświetleń

Przechodząc więc do konkretów – ile trzeba zapłacić za jednego fana? Ile kosztuje jedno polubienie? Czy lajki kupuje się w pakietach? Po jakim czasie zwraca się koszt takiej inwestycji w rozkręcenie profilu? Zaczynając od ostatniego pytania można powiedzieć, że bardzo szybko. Wzrastająca liczba wykonanych akcji przez fanów-klientów (zakup produktu, zamówienie usługi) sprawia, że wydatki poniesione na takie działania marketingowe zwracają się nawet… w ciągu jednego dnia. Sam koszt usługi nie należy do najtańszych, ale Fejmowo opinie są pod tym względem w miarę zgodne: lepiej zapłacić nieco więcej, ale mieć pewność dobrze wykonanego zlecenia, niż wybrać tanią ofertę i po miesiącu nie mieć już żadnego fana, bo wszyscy zostali pozyskani z fejkowych kont. Polubienia dla swojego posta można kupić już za dziesięć złotych, co w porównaniu z reklamą na Facebooku, której koszt zaczyna się od co najmniej stu złotych i nie zawsze daje gwarancję efektów, jest ceną szalenie atrakcyjną. Inne pakiety są niewiele droższe i obejmują albo pojedyncze akcje, albo ich cały kompleksowy pakiet. Dzięki tak różnorodnym pakietom oferowanym przez firmy zajmujące się pozyskaniem fanów, wyświetleń i polubień można dowolnie modyfikować swoją kampanię reklamową.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Komentarze zostały wyłączone.

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje