Promocje

Opłać rachunki kartą Visa i odbierz 45 PLN

kupony rabatowe do allegro shell ca helios multikino od visa

DYSKUSJA

Visa premiuje opłacanie rachunków – dzięki tej okazji można zaoszczędzić i zyskać 45 PLN. Wystarczy opłacić 3 rachunki.

Chyba niemal każdy co miesiąc ma jakieś rachunki do zapłaty – prąd, woda, media, telewizja, internet… Opłaty mnożą się. Wydatki również. Dzięki najnowszej okazji można zgarnąć wprost od Visa zwrot premiowy za opłacenie rachunków.

Jakie warunki trzeba dokładnie spełnić?

Warunek pierwszy: należy posiadać przede wszystkim karte Visa. Musi być ona wydana przez taki bank jak mBanku, ING, Nest Bank, Banku z Grupy BPS, KBS, SGB, w BS w Brodnicy, BS Rzemiosła w Krakowie lub SKOK.

Warunek drugi: należy posiadać instalowaną aplikację Visa Mobile, w której zarejestrowana jest posiadana karta płatnicza wydana przez w/w bank. Sama aplikacja Visa Mobile to zupełnie inne korzyści niż te znane z Visa Benefit czy Visa Oferty. Visa Mobile to swoisty portfel posiadanych kart Visa, dzięki któremu przy zakupach np. w sklepie internetowym można zalogować się w bezpieczny sposób i wybrać kartę którą chcemy opłacić dane zamówienie. Dostęp jest odpowiednio zabezpieczony. Nie trzeba wówczas przy płatności przepisywać numeru karty – dzięki czemu ogranicza się ryzyko wycieku czy przechwycenia numeru karty płatniczej przez przestępców.

Warunek trzeci: rejestracja w promocji w dedykowanym formularzu. W tym kroku należy pamiętać, że należy podać dokładnie ten sam e-mail i telefon przypisany do konta w Visa Mobile.

Warunek czwarty: ostatnim warunkiem jest konieczność opłacenia przynajmniej 3 rachunków za kwotę minimum 50 PLN u partnerów Visa tj. takich firm jak Orange, PLUS, Vectra, Canal+, Tauron, Energa, PGE, E.ON, Enea, Netia, P4 (UPC), Cyfrowy Polsat, Toya. Rachunki należy opłacić kartą bezpośrednio przez panel klienta w/w usługi za pośrednictwem portfela Visa Mobile.

Po spełnieniu powyższych warunków Visa zwróci na rachunek karty 45 PLN w formie premii. Sama promocja obowiązuje do 31 lipca 2024 r. lub do wyczerpania puli dostępnych bonusów (3300 zwrotów).

 

Promocja kończy się w środa 31 lipca, 2024 .

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje