Za darmo

Otwarcie nowej restauracji Popeyes w Polsce – darmowe vouchery i burgery

DYSKUSJA

McDonald’s i KFC zyskały właśnie nowego konkurenta? Popeyes to międzynarodowa sieć restauracji szybkiej obsługi specjalizująca się w serwowaniu potraw z kuchni południowej i kreolskiej. Została założona w 1972 roku w Stanach Zjednoczonych i zyskała popularność dzięki swojemu charakterystycznemu smakowi kurczaka oraz unikalnym przyprawom i marynatom.

Popeyes jest znane przede wszystkim z serwowania różnorodnych dań z kurczaka, takich jak ich wyjątkowe chrupiące kurczaki, filety z kurczaka, skrzydełka, kotlety czy krakersy. Oprócz tego w menu można znaleźć również inne dania, takie jak ryby, krewetki, przekąski, sałatki i desery.

popeyes w polsce odbierz darmowego burgera

Popeyes zdobyło popularność dzięki swojemu unikalnemu smakowi, jakości przygotowywanych dań i charakterystycznemu style menu. Restauracje Popeyes są rozpoznawalne ze względu na swoje charakterystyczne logo, które przedstawia marynarza o imieniu „Popeye”.

Sieć ma swoje restauracje w wielu krajach na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach… a od 2023 roku także i w Polsce.

Pierwszy lokal Popeyes w Polsce powstał we Wrocławiu. Kolejnym miastem na mapie Popeyes był Szczecin i Warszawa. A teraz ponownie Warszawa (kolejny lokal). I to właśnie pierwsi bywalcy tego ostatniego lokalu, który mieści się w Galerii Młociny w Warszawie. Klienci, którzy przybędą do galerii jako pierwsi mogą liczyć na niezwykłe profity z odwiedzin lokalu w dniu otwarcia.

Przypominamy, że otwarcie kolejnej nowej restauracji Popeyes zaplanowane jest 27 listopada 2023 r. Pierwsze trzy osoby, które pojawią się w lokalu mogą liczyć na roczny voucher, dzięki któremu otrzymają możliwość regularnego jedzenia Chicken Sandwich w Popeyes za darmo przez okrągły rok. Takim szczęśliwcom przysługuje jednak limit do 3 kanapek tygodniowo.

Start rywalizacji w Warszawie to godzina 10.

Kolejne 50 osób, które odwiedzi Popeyes jako pierwsze w dniu otwarcia otrzyma jednorazowy voucher na jednego burgera – Chicken Sandwich za darmo. Kupon będzie można wykorzystać tylko tego samego dnia.

Z niecierpliwością czekaliśmy na pierwsze relacje z otwarcia Popeyes we Wrocławiu. Teraz przyszła pora Szczecin. Czekamy także na kolejne lokale Popeyes w Polsce. Z naszych informacji wynika, że kolejne restauracje pojawić się mają w Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie i Słupsku.

Otwarcie Popeyes - promocja info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
4
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo