Za darmo

Pakiet ubezpieczeń dla biznesu AXA za darmo od Mastercard

darmowe ubezpieczenie dla biznesu od axa

DYSKUSJA

Posiadasz firmową kartę Mastercard? Aktywuj bezpłatny pakiet ubezpieczeń i kupuj bez obaw gdzie chcesz.

O programie Bezcenne Chwile Mastercard pisaliśmy w oddzielnym wpisie. Dzięki karcie Mastercard zarejestrowanej w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile można uzyskać szereg korzyści oraz benefitów. Jednym z nich jest darmowa kawa na Circle K. A kolejnym jak się okazuje darmowy pakiet ubezpieczeń dla biznesu.

Pakiet ubezpieczeń dla biznesu, który mogą aktywować uczestnicy programu Bezcenne Chwile został stworzony przy współpracy z firmą ubezpieczeniową Axa. Pakiet jest dość atrakcyjny, gdyż zapewnia ochronę zakupów online oraz gotówki wypłaconej z bankomatu.

Darmowe ubezpieczenie zakupów online oraz gotówki wypłaconej z bankomatu dla wyjątkowych posiadaczy kart biznesowych Mastercard. Ubezpieczenie zakupów obejmuje przedłużoną gwarancję, gwarancję najniższej ceny oraz ochronę utraty towarów zakupionych przez Internet zarówno do użytku biznesowego, jak i prywatnego, w dowolnym sklepie elektronicznym zarejestrowanym w Polsce, które opłacono zarejestrowaną do ubezpieczenia kartą biznesową Mastercard.

Suma takiego ubezpieczenia to 5 000 PLN dla Przedłużonej gwarancji. Ubezpieczone są dwa Zdarzenia ubezpieczeniowe w roku. Gwarancja najniższej ceny to z kolei ubezpieczenie z sumą gwarancyjną 2 000 PLN. Ochrona utraty zakupów ma wartość 4 000 PLN, a utrata gotówki wypłaconej z bankomatu 1 500 PLN z możliwością zgłoszenia dwóch takich zdarzeń w ciągu roku.

Dodarkowo można także aktywować ubezpieczenie niewykorzystania biletów w AXA za darmo. Ubezpieczenie zapewnia zwrot za niewykorzystane bilety na mecz sportowy, koncert czy festiwal muzyczny z powodu nagłego zachorowania, wypadku drogowego czy opóźnienia w transporcie publicznym. Ubezpieczone są 2 bilety do wykorzystania przez Ubezpieczonego i jedną osobę towarzyszącą (każdy do kwoty 4 500 PLN) na dowolne wydarzenie o charakterze kulturalnym (np. do teatru), rozrywkowym (np. na koncert muzyczny), sportowym (zawody/mecz) na całym świecie.

Do wyboru jest także bezpłatne wsparcie dla biura i domu – Darmowy pakiet wsparcia dla biura i domu zapewnia organizację i pokrycie kosztów naprawy sprzętu komputerowego oraz usług elektryka, hydraulika, ślusarza lub szklarza na wypadek awarii w miejscu zamieszkania lub w siedzibie firmy.

Aby skorzystać z okazji i aktywować ubezpieczenie AXA za darmo należy zalogować się w serwisie Bezcenne Chwile, a następnie przejść do sekcji Benefity. Należy kliknąć przycisk aktywuj i postępować zgodnie ze wskazówkami. Po akceptacji wszystkich zgód możemy cieszyć się darmowym ubezpieczeniem.

Darmowe ubezpieczenie od AXA info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo