Za darmo

Peeling do stóp Nivelazione w Wysokie Obcasy [dodatki do gazet]

dodatki do gazety i gratisy w czasopiśmie wysokie obcasy

DYSKUSJA

W najnowszym marcowym wydaniu magazynu Wysokie Obcasy Extra znaleźć można dodatek kosmetyczny do pielęgnacji stóp.

Wydanie 3/2024 Wysokich Obcasów Extra można zakupić z dodatkiem w postaci kwasowego peelingu do stóp Nivelazione Jedwabista Gładkość. Według producenta przyspiesza proces zmiękczania i wygładzania zrogowaciałej, szorstkiej skóry. Zawiera naturalne enzymy roślinne i kwasy owocowe o działaniu złuszczającym martwy naskórek.

W kioskach można znaleźć także wydanie Wysokie Obcasy Extra z innym dodatkiem jakim jest krem do rąk Marion Hand Cream Olive Oil o wartości 14 PLN.

Cena kosmetyku w drogerii to ok. 16 PLN. Wysokie obcasy 3/2024 zakupić można z dodatkiem w cenie 15 PLN.

wysokie obcasy extra marzec 2024 nivelatione peeling stopy

Wysokie Obcasy to magazyn lifestylowy dla kobiet. Dostarcza podpowiedzi, jak rozwijać pasje i realizować ambicje, porusza tematy ważne, trudne i budzące kontrowersje. W środku znajdziemy felietony, reportaże i wywiady, a także inspiracje modowe i kulinarne. Do każdego numeru dołączony dodatek. Tematem miesiąca jest Prokrastynacja.

Wysokie Obcasy Extra to specjalne wydanie magazynu, dostępne w samodzielnej sprzedaży. Pierwszy numer ukazał się na rynku w kwietniu 2010 i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. W wyniku tego zainteresowania w roku 2010 Wysokie Obcasy Extra były kwartalnikiem, ale głosy czytelników ośmieliły nas do decyzji o dwumiesięczniku w roku 2011 i miesięczniku w 2014.

Wydania przygotowywane są z myślą o stałych i nowych czytelniczkach i czytelnikach; prezentują wywiady z interesującymi osobami, felietony i teksty stałych, lubianych autorów, wyjątkowe sesje mody i urody.
Magazyn Wysokie Obcasy Extra jest skierowany do osób wykształconych, aktywnych, ciekawych świata, zainteresowanych kulturą, psychologią, polityką, ale także otwartych na niebanalne propozycje modowe i kulinarne. Główną grupę odbiorców tworzą kobiety z wyższym wykształceniem, w wieku 25-35 lat, o otwartych umysłach, pracujące, rodzinne, również feministki. Do czytania magazynu redakcja zaprasza też panów.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo