Poradniki zakupowePromocje

Personalizowane prezenty na 40 urodziny – sprawdzamy najlepsze propozycje dostępne na rynku

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Najlepszy prezent to ten, który jest podarowany prosto z serca. Obecnie największą popularnością cieszą się personalizowane prezenty, zwłaszcza na urodziny. Można na nich wygrawerować indywidualną dedykację, szczere życzenia, można w ten sposób okazać uczucia i słowa wdzięczności. Taki podarunek jest bardzo osobisty i na pewno pozostanie w pamięci bliskiej osoby.

personalizowane prezenty

Personalizowane kieliszki i kufle na 40. urodziny

Personalizacja jest czymś stosunkowo nowym, popularnym od niedawna. Dzięki niej każdy prezent staje się unikalny i wyjątkowy. Urodziny są świetną okazją ku temu, aby podarować modny i praktyczny gadżet. Jeśli chodzi o personalizowane prezenty na 40 urodziny, wśród najmodniejszych propozycji warto wyróżnić: kufle, eleganckie kieliszki, ramki na zdjęcia. Na fali popularności są również karafki na alkohol, puszki do napojów, kubki termiczne. Niewątpliwie wymienione powyżej podarunki to doskonałe personalizowane prezenty dla niego. Niemniej jednak gadżety te z pewnością wiele radości sprawią również niejednej solenizantce.

Personalizowana koszulka obowiązkowym ,,must have” każdego solenizanta

Dzień 40 urodzin jest szczególną okazją, którą warto celebrować w gronie najbliższych. W tym wyjątkowym dniu warto pamiętać o osobie, która obchodzi swoje święto. Wśród modnych prezentów na taką okazję można wyróżnić m.in. personalizowane albumy na zdjęcia. Ciekawym pomysłem jest również wręczenie koszulki z zabawnym nadrukiem. Na koszulce można umieścić zdjęcie solenizanta. Koszulka nie musi być wcale głównym prezentem. Można ją kupić po to, aby solenizant świętował w niej w wieczór swoich urodzin. Gdzie znaleźć taki podarunek? Tego typu personalizowane prezenty znajdziesz w Gifted. Dostępnych jest tam również wiele innych ciekawych gadżetów, które doskonale sprawdzą się jako podarunek na 40., oraz każde inne urodziny. Szczególnie bogata jest oferta personalizowanych prezentów na 18 urodziny.

Topowe prezenty na 40. urodziny

Poza wymienionymi powyżej, wśród ciekawych prezentów urodzinowych można wymienić poduszkę ze śmiesznym napisem lub oryginalną grafiką, kubek z życzeniami, czy też koszulkę z nazwiskiem ulubionego piłkarza. Dobrym pomysłem jest również wręczenie eleganckiego zestawu piśmienniczego, w skład którego wchodzi czarne pióro, metalowy długopis oraz notatnik oprawiony w stylową, ekologiczną skórę. Jeśli chodzi o personalizowane prezenty dla taty na 40. urodziny, w tej kwestii świetnie sprawdzą się eleganckie szkła, które można wykorzystać na alkohol. Warto również zlecić wykonanie napisu nawiązującego zarówno do urodzin, jak i do tego, że solenizant jest świetnym tatą.

Pomysłowe gadżety na 40. urodziny

Niewątpliwie 40. urodziny należą do tych wydarzeń, o których pamięta się całe życie. Jest to bardzo ważny moment w życiu każdej osoby, gdyż symbolicznie rocznica ta uznawana jest za zakończenie pierwszej połowy życia. Warto więc się postarać i wręczyć solenizantowi oryginalny prezent, o którym prędko nie zapomni. Wśród pomysłowych, niebanalnych propozycji prezentów urodzinowych można wyróżnić następujące personalizowane prezenty: powerbanki z grawerem, torby z unikalnym nadrukiem, czapki z imieniem. Dużą popularnością cieszą się również prezenty książkowe. Bestsellery, thrillery oraz powieści obyczajowe mogą być świetną urodzinową pamiątką. Także powieści historyczne, biografie znanych osób oraz książki typu romanse często są wybierane na taką okazję. Na pierwszej stronie powieści warto dopisać życzenia oraz datę. Kupując książkę, warto od razu dokupić personalizowaną torbę na książki.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać