Poradniki zakupowePromocje

Personalizowane tekstylia – na co się zdecydować?

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Stworzenie własnego wzoru lub zakup tekstyliów z dowolnie wybranym zdjęciem, dedykacją lub napisem to doskonała możliwość obdarowania czymś wyjątkowym kogoś bliskiego lub nawet samego siebie. Wśród najczęściej wybieranych znajdują się poduszki ozdobne, pościele oraz zasłony. Zaprojektowanie tych elementów wystroju wnętrza można rozpocząć już na etapie materiału, którego zakupienie pozwoli na uszycie nie tylko elementów wnętrza, ale nawet ubioru!
clem-onojeghuo-93x6yzautva-unsplash

Personalizacja w modnym stylu

Nawet napis z własnym imieniem może wpisywać się w obecnie panujące trendy, jeśli zostanie wykonany w połączeniu z wzorami i motywami będącymi aktualnie w modzie. Do takich należą przede wszystkim:

  • wszelkie motywy tropikalne – od liści monstery, przez tukany, papugi i flamingi, po ananasy i arbuzy
  • motywy ludowe – szczególnie na topie są wzory łowickie
  • wzory geometryczne i etniczne
  • motywy kwiatowe, które zawsze były i będą modne. Obecne wykorzystanie tych motywów zauważyć można na pokazach najpopularniejszych projektantów – drobne kwiatki wróciły na wybieg, a co za tym idzie, modny jest również taki druk na materiale przeznaczony i na ubrania, i na tekstylia do wnętrz.

Cytaty i sentencje zawsze na czasie

Nikt nie powiedział, że personalizacja musi opierać się wyłącznie na wydrukowaniu imienia obdarowywanej osoby lub ważnej daty, która jest z nią powiązana. Personalizacją może być wszystko, co łączy się w jakiś sposób z nami lub obdarowywanymi. Mogą to być życiowe motta i cytaty, które poruszają do głębi, a może fotografia z wspólnych wakacji lub wizerunek ulubionego bohatera, który ma znaczący wpływ na życie.

Jak wykonać personalizację na tekstyliach?

Wiele firm oferujących modne wzory tkanin posiada również opcję zaprojektowania własnej. Udostępniony program jest intuicyjny, przez co łatwy w obsłudze, dzięki czemu każdy, kto ma ochotę stworzyć własny, personalizowany motyw na tkaninie zyskuje taką możliwość. Personalizacja to nie tylko sposób na obdarowywanie, ale również na urządzenie oryginalnego wnętrza w niepowtarzalnym stylu.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać