UnboxingZa darmo

Philips Steam&Go [Unboxing]

darmowe testowanie produktów z philips

DYSKUSJA

Philips Steam&Go to kolejna zdobycz, którą otrzymałem do testów w ramach szeroko zakrojonej akcji TRND i Philips. To druga edycja ze steamerami. Pisałem o niej tutaj. W pierwszej się nie udało. Druga rekrutacja zakończyła się sukcesem.

Steamer, który otrzymałem do testowania to dokładnie model Philips Steam&Go GC299/40 o wartości około 190 PLN. Czym jest steamer i do czego tak na prawdę służy? Otóż jest to produkt, który został zaprojektowany specjalnie do szybkiego i łatwego wygładzania zagnieceń bez rozkładania deski do prasowania. Nie należy steamera mylić z żelazkiem do prasowania. Nie jest to narzędzie do prasowania, a jedynie uzupełnienie standardowego żelazka. Jednym słowem parownicy do ubrań nie opłaca się używać do mocno pogniecionych rzeczy – po prostu szkoda czasu. Szybsze będzie żelazko.

Philips Steam&Go GC299/40

testowanie parownicy philips

testowanie steamera philips Steam&Go GC299/40

opinie o parownicy philips GC299/40

parownica philips

Parownice Philips dość powszechne w użytku są przez pracowników galerii handlowych, w butikach z ubraniami. Ekspedientki wykorzystują je do odświeżania i przeprasowywania ubrań.

Trochę faktów – plusy i minusy

Parownica Philips Steam&Go umożliwia prasowanie bez rozkładania deski – wystarczy rozłożyć na płaskiej powierzchni ubranie, które chcemy wyprasować i po kolei przesuwać po materiale delikatnie naciągając drugą ręką. Zagniecenia same znikają.

Parownica generuje ciąły strumień pary do 20 g / min.

Nagrzewanie trwa dość krótko, a parownica jest gotowa do pracy w ciągu poniżej minuty.

Philips Steam&Go GC299/40 posiada zbiornik o pojemności 60 ml. Wystarcza to w praktyce na pełne wyprasowanie ok. 2 ubrań. Wynik mógłby być lepszy, ale nie jest źle. Łatwo go się napełnia i nie jest to specjalnie kłopotliwe.

Prasowanie parą usuwa nieprzyjemne zapachy. Jeśli przebywa się często w pomieszczeniach np. o dużym zadymieniu dymem papierosowym to parownica Philipsa jest z pewnością jakimś rozwiązaniem. Jest także niezłym sposobem na odświeżenie ubrań, które długo były przechowywane w szafie i mają charakterystyczny zapach zależnych ubrań.

Falbanki, cekiny, plisy prasuje się o wiele łatwiej i szybciej niż tradycyjnym żelazkiem.

Osobiście w ramach testu użyłem parownicy do odświeżenia mebli tapicerowanych. Działa!

Wyższe modele parownic Steam&Go mają dodatkowy system odkamieniania, podgrzewaną płytę, odłączane zbiorniki wody. W testowanym modelu akurat tych elementów zabrakło.

Parownice Philips nadają się do każdego rodzaju tkanin i są dla nich bezpieczne. Nie groźne są przypalenia, odbarwienia czy uszkodzenia tkaniny.

Kabel ma tylko 2 metry długości. Dla mnie jest to zdecydowany minus. Przydałby się kabel o przynajmniej metr dłuższy. Wyższe modele parownic Philips posiadają kable 2.5 m.

Pracując parownicą w poziomie można spotkać się z sytuacją braku pary. Szczególnie gdy w zbiorniku jest mało wody i spływa na skrajny koniec zbiornika. Wówczas pompka ma trudności z zassaniem odpowiedniej ilości wody i tym samym wygenerowaniem pary.

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Przy pierwszym użyciu byłem negatywnie nastawiony, gdyż ubrania nie chciały się w łatwy sposób prasować. Dopiero przeczytanie instrukcji obsługi wyjaśniło pewne kwestie i pozwoliło zastosować odpowiednią technikę prasowania. Zawsze czytajcie instrukcje przed użyciem urządzenia!

Jak używa się parownicy Philips do prasowania?

Krok 1

Napełnij zbiornik wody i dobrze zamknij.

Krok 2

Podłącz steamer do gniazdka elektrycznego, a następnie włącz. Po około 45 sekundach wskaźnik świetlny się wyłączy, sygnalizując gotowość do działania.

Krok 3

Przed rozpoczęciem pracy, skieruj strumień pary na kilka sekund z dala od odzieży – początkowo mogą być wytwarzane krople wody. Następnie przyłóż płytę parową do materiału i naciśnij przycisk pary – nie zwalniaj go aż do zakończenia użytkowania.

Krok 4

Pamiętaj, aby dotykać płytą parownicy bezpośrednio do tkaniny. Bez obaw, nie przypalisz ubrania! Dla uzyskania dobrych rezultatów drugą ręką delikatnie naciągaj materiał u dołu ubrania.

Krok 5

W celu zapewnienia optymalnej pracy i dłuższej żywotności parownicy, zbiornik urządzenia napełniaj wyłącznie czystą wodą. Chroni to przed niepożądanymi osadami. Nie można do zbiornika dodawać perfum, ani innych środków chemicznych.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Witam jestem zainteresowany
    darmowym testerem

  2. Dzień dobry jestem chętny na testowania mam nadzieję że się uda

  3. witam..Z przyjemnością jestem chętny do testowania różnego sprzętu.Za gory dziękuje za przychylnie się do mojego testowania i przyjęcia wszystkiego do testowania.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Unboxing