Promocje

Piwne loterie – Bosman [edycja 2024]

DYSKUSJA

Okres letni to czas, gdy spożycie piwa rośnie. Jak podają dane statystyczne, statystyczny Polak wypił w ubiegłym roku 98,9 litra piwa. Nie dziwi więc fakt, że browary walczą o klienta i próbują go skłonić do zakupu właśnie jego piwa.

Jakiś czas temu informowaliśmy na łamach bloga o loterii piwa Harnaś. Tym razem promocję o podobnych zasadach rozpoczęły w 2016 roku także takie marki piwa jak Perła i Bosman.

Zobacz także: Loteria piwa Harnaś, Piast, Kasztelan i Tatra.

Samo piwo Bosman Full to piwo produkowane w Szczecinie. Jest to jasne piwo pełne, które charakteryzuje się wyrazistym i intensywnym smakiem. Bosman Full jest bardzo aromatyczne i ma wyraźne nuty chmielowe, które są uzupełniane nutami słodowymi i chlebowymi. W smaku jest pełne i wyraziste, z wyraźnymi nutami chmielowymi i słodowymi. Piwo jest umiarkowanie goryczkowe, co sprawia, że jest łatwe do picia i nie jest zbyt intensywne. Bosman Full jest piwem o średniej zawartości alkoholu, co czyni je idealnym do codziennego picia podczas wakacji np. na plaży. Piwo jest świetnie zrównoważone i jest dobre zarówno na ciepłe, jak i zimne dni.

Tak wygląda promocyjna butelka piwa Bosman Full:

promocyjna butelka piwa bosman full

Loteria Bosman

Promocja – loteria z piwami Bosman jest w zasadach bardzo podobna do pozostałych loterii tego typu. Należy zakupić w sklepie kupić specjalnie oznakowaną butelkę lub puszkę piwa Bosman. Informacja o ewentualnej wygranej znajduje się pod kapslem lub kluczykiem puszki. Jeśli ma się odrobinę szczęścia znajdzie się pod kapslem napis „Bosman 2024”. Łączna pula nagród to 560 000 darmowych puszek z piwem Bosman Full.

Aby wziąć udział w loterii należy w terminie do 30 listopada 2024 kupić specjalnie oznakowaną butelkę lub puszkę piwa Bosman. Informacja o ewentualnej wygranej znajduje się pod kapslami od butelek i kluczykami z puszek promocyjnych. W przypadku wygranej (napis „Bosman 2024”) uczestnik może odebrać nagrodę w jednym ze sklepów z listy dostępnej na stronie piwa Bosman.

Loteria trwa do 30 listopada 2024 r.

Co ciekawe – Loteria prowadzona jest na terenie województw: zachodnio-pomorskiego, pomorskiego i lubuskiego.

Przydatne dokumenty

O piwie Bosman

Piwo Bosman to marka piwa produkowana przez Bosman Browar w Szczecinie. Obecnie browar należy do koncernu Carlsberg Polska. Marka znana jest chociażby z reklamy z piosenką Krzysztofa Klenczona „10 w skali Beauforta”.

Promocja kończy się w sobota 30 listopada, 2024 .

Regulamin loterii Bosman info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Jestem zainteresowana testowaniem piwa perła.

  2. jestem zainteresowana testowaniem piwa

  3. Jestem byłym pracownikiem Bosmana obecnie na emeryturze i po raz pierwszy pod kluczykiem puszki był Bosman 2022.Dobrze by było odebrać to piwo.W sklepie gdzie kupowałem nie ma tej promocji. Na stronie w liście sklepów znalazłem najbliższe dwa obok miejsca zamieszkania.
    Obecnie mieszkam w Gorzowie Wlkp.,pierwszy Lewiatan na Wróblewskiego 35- o puszce nic nie wiedzą jedynie inne z naszej grupy – tak, następny na Dębowskiego 1 (chyba ABC)- tak ale jedynie po pokazaniu paragonu z zakupem w tym sklepie.
    Ale tak dla sprawdzenia czy to ma tak wyglądać ?.
    Pozdrawiam.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje