Promocje

Pizza Guseppe x G2A: Smakowita Promocja dla Miłośników Gier

promocja guseppe

DYSKUSJA

Dr Oetker – producent popularnych pizz Guseppe w stylu amerykańskim wspólnie z platformą gier G2A wystartowali z promocją, w której za zakup promocyjnych opakowań pizzy można zgarnąć kupony rabatowe na zakup gier i oprogramowania.

Świat pełen jest smaków i możliwości, a teraz również cyfrowych przyjemności! Marka Pizza Guseppe oraz platforma gier G2A łączą siły, aby dostarczyć Ci nie tylko wyśmienity smak, ale także emocjonujące doznania w świecie wirtualnej rozrywki. W ramach tej wyjątkowej współpracy, kupując wybrane opakowania pizzy Guseppe, otrzymujesz kod o wartości 10 PLN do wykorzystania na platformie G2A. To prawdziwa uczta dla smakoszy i graczy! O czym warto wiedzieć?

Promocja Pizza Guseppe x G2A to nie tylko smakowita przygoda, ale również okazja do odkrycia nowych światów wirtualnej rozrywki. Wystarczy zanurzyć się w aromatycznej pizzy Guseppe i wybrać się na cyfrową eskapadę z platformą G2A. Nie przegap tej wyjątkowej okazji – teraz podniebienie może odkryć smak i przyjemność zarówno kulinarnej uczty, jak i wirtualnej rozrywki.

Promocja obejmuje następujące warianty pizzy Guseppe:

  • Guseppe 4 Cheese
  • Guseppe Ham&Mushroom
  • Guseppe Salami

Cenimy nieoczywiste partnerstwa, które z jednej strony poszerzają zasięg naszej platformy, z drugiej dają wartość dodaną również dla klientów naszych partnerów. Połączenie popularnego produktu Guseppe z najlepszą cyfrową rozrywką w świecie digital to przykład przenikania się dwóch kanałów: fizycznego i cyfrowego, które świetnie się uzupełniają.
– Mateusz Walkowiak, Head of Brand and Social Media w G2A.

Wygląd promocyjnych opakowań pizzy:

Jak skorzystać z promocji?

Wystarczy, że kupisz jedno z promocyjnych opakowań pizzy Guseppe, a w środku znajdziesz specjalny kod. Następnie, zarejestruj się na platformie G2A i wpisz otrzymany kod w odpowiednim miejscu. Gotowe! Teraz możesz cieszyć się zniżką na wybrane produkty dostępne na G2A.

Kupon o wartości 10 PLN można wykorzystać na zakup gry video (video games); dodatków do gier video (DLC – downloadable content); oprogramowania komputerowego (software). Nie ma ograniczenia, co do minimalnej kwoty zamówienia. Oznacza to, że można równie dobrze zakupić przecenioną grę za 10 PLN, a płatność uregulować w całości otrzymanym od Guseppe kuponem rabatowym.

Gdzie kupić promocyjne opakowania Pizzy Guseppe?

Warianty tzw. duopack 2x Pizza dostępne są tylko w sklepach sieci Biedronka. Warianty w pojedynczych opakowaniach znaleźć można w praktycznie każdym sklepie osiedlowym, ale także można zakupić w sklepach sieciowych takich jak Carrefour, Lidl, Leclerc, Kaufland, Polomarket, Stokrotka, Żabka. Oznacza to, że nie musisz daleko szukać, by skorzystać z tej wyjątkowej promocji.

Dodatkowo warto zwrócić, że obecnie można zakupić pizzę Guseppe w promocji np. Biedronka prowadziła sprzedaż tej pizzy mrożonej w ramach promocji 2+1. Kupując 3 duopacki otrzymuje się łącznie 6 kuponów G2A o łącznej wartości 60 PLN.

Kupony należy zrealizować w serwisie G2A na zakup dowolnych gier i programów.

Co zrobić, jeśli w pudełku nie było kodu?

Jeśli zdarzy się sytuacja, że w Twoim promocyjnym pudełku zabrakło kodu, nie martw się. Organizatorzy posiadają pulę zapasowych kodów, które natychmiastowo zostaną przekazane osobom zgłaszającym brak kodu. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub skontaktować się przez media społecznościowe, podając datę przydatności do spożycia oraz numer partii umieszczony na opakowaniu produktu.

Ważne informacje dotyczące kuponów promocyjnych:

Kody są ważne tylko dla zarejestrowanych użytkowników platformy G2A.COM.

Możesz wykorzystać jeden kod promocyjny przy jednej transakcji, ale przy każdym zamówieniu możesz użyć innego kodu. Kupony G2A nie łączą się ze sobąPromocja obowiązuje do 31 sierpnia 2024 roku, bądź do wyczerpania zapasów pizzy Guseppe.

Promocja kończy się w sobota 31 sierpnia, 2024 .

Promocja Guseppe i G2A info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje