Za darmo

Płatne ankiety – sposób na prosty zarobek przez internet

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Serwisy z ankietami to jeden ze sprawdzonych i najprostszych sposobów na generowanie stałego zarobku. Mnie osobiście udało się dzięki jednemu z takich narzędzi zarobić w ciągu 4 miesięcy ponad 100 PLN, poświęcając kilkanaście minut w tygodniu na wypełnianie ankiet.

Serwisów oferujących zarobek za wypełnienie ankiet jest całkiem sporo. Jedne są bardziej, inne mniej atrakcyjne. Czasami trudno dostać się na konkretne badanie z konkretnym wynagrodzeniem, ponieważ autorzy ankiet często poszukują specyficznej grupy docelowej. Ale jak widać mimo określonych wymagań, udało się w szybki sposób uzbierać trochę punktów i wymienić na gotówkę.

Są też takie serwisy z płatnymi ankietami, do których można dostać się dzięki zaproszeniu przesłanemu od już zarejestrowanego użytkownika. Jeden z takich serwisów już po zdobyciu 1000 pkt. pozwala na wymianę punktów na 100 PLN. Za wypełnienie ankiet profilujących otrzymuje się już 140 PLN, a nagradzane jest drobnymi punktami nawet wstępne wypełnienie ankiety.

Jak otrzymać zaproszenie do panelu płatnych ankiet?

W celu przesłania zaproszenia do zamkniętego serwisu z płatnymi ankietami zachęcam do wypełnienia poniższego formularza. Zaproszenie zostanie wysłane na wskazany adres e-mail.

  Inne polecane panele z płatnymi ankietami

  Polecam także rejestrację w sprawdzonych przeze mnie paneli z płatnymi ankietami.

  Ankiety Google – od jakiegoś czasu ankiety Google dostępne są w Polsce. Za każdą ankietę otrzymuje się od 30 centów do nawet kilku dolarów USD. Ankiety najczęściej dotyczą odwiedzanych miejsc czy oglądanych filmów na YouTube. Ale są także takie, które umożliwiają załadowanie paragonu i opisanie swoich preferencji zakupowych. Te ankiety są rzadkie ale najbardziej płatne. Obecnie za rejestrację z linka polecającego Google na start premiuje taką rejestrację bonusem 0,5 USD. Zarobione pieniądze można wydawać na zakupy w Google Pay na subskrypcje, płatności wewnątrz aplikacji lub same aplikacje. Więcej informacji na temat w naszym poradniku Ankiety Google

  google ankiety zarobki

  Aktualne zarobki za wypełnianie ankiet Google

  Panel Ariadna – chyba najlepszy z możliwych paneli. Oferuje najlepsze nagrody, najwięcej ankiet i co najważniejsze wiele osób z niego korzysta zarabiając na wypełnianiu ankiet. W zamian za wypełnianie ankiet otrzymuje się punkty, które można wymieniać na nagrody rzeczowe z katalogu. Pierwsze gadżety można odebrać już za wypełnienie 4 ankiet.

  Pawns App – jedna z najbardziej popularnych aplikacji, w której za wykonywanie zadań i wypełnianie płatnych ankiet otrzymuje się realne pieniądze. Minimalna wypłata to 5 USD. Zarobki zależą od skomplikowania ankiety i czasu potrzebnego na jej wypełnienie – mogą wynosić od 0,10 USD do nawet kilku dolarów. Zarobki można także zwiększyć dzieląc się swoim łączem internetowym. Na start można otrzymać 3 USD bonusu – po rejestracji podaj kod polecający Pawns App: 3507733

  Nie sądziłem, że w tak krótkim czasie uda mi się zarobić za wypełnianie ankiet Pawns App taką kwotę:

  wypłata Pawns app

  Potwierdzenie wypłaty zgromadzonej kwoty za wypełnianie ankiet Pawns App

  Carrefour – za wypełnianie ankiet można odbierać bony na zakupy w supermarketach tej sieci.

  Student Watch – każda wypełniona ankieta warta jest 2,5 PLN. Serwis adresowany jest nie tylko dla studentów. Pojawia się dużo ankiet, a pierwsze nagrody można odebrać już od 15 pkt.

  MyIyo – Kolejny bardzo ciekawy polski serwis oferujący pieniądze za wypełnianie ankiet. Po zebraniu 200k punktów można pieniądze wypłacić na PayPala.

  Opinie – Chcesz mieć wpływ na produkty, marki i usługi?
  Wyraź swoją opinię na ich temat i zacznij zarabiać już dziś. Za każdą ankietę otrzymuje się punkty, które można wymienić na wynagrodzenie.

  Demando – Platforma charakteryzuje się prostotą obsługi, umożliwiając szybkie wypełnianie ankiet online. Po rejestracji warto zwiększyć swoje szanse poprzez uzupełnienie obszernej zakładki „o mnie”.  Za pełne uzupełnienie wszystkich danych Demando daje 30 punktów na start. Wypłata zgromadzonych środków od 50 PLN (500 punktów).

  darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

  Narodowy Panel Badawczy NPB – jedno z ostatnich odkryć. Solidne zarobki, sporo dobrze płatnych ankiet. Miejsce gdzie opinia przekłada się na gotówkę w dość satysfakcjonujący sposób. Dzięki NPB, możesz wpływać na kształtowanie produktów i usług, które codziennie wykorzystujesz, jednocześnie otrzymując za to wynagrodzenie. Po rejestracji należy wypełnić kilkanaście krótkich ankiet profilujących za które od razu otrzymuje się wynagrodzenie / punkty.

  Reaktor Opinii – polski panel badawczy, który oferuje możliwość wypełniania płatnych ankiet i zarabiania przez internet. Po rejestracji należy wypełnić ankietę wstępną. Po jej ukończeniu otrzymuje się łącznie 50 punktów na start i możliwość rozwiązywania kolejnych ankiet. Wypłaty są od progu 500 punktów.

  Norstat Panel – Przez udział w ankietach panelu Norstat, będziesz mieć wpływ na sprawy wokół Ciebie. W podziękowaniu za wyrażenie opinii, otrzymasz wynagrodzenie od Norstat. Każde 130 punktów to 20 PLN. Środki można wypłacić na konto bankowe lub wymienić na vouchery np. do kina. Dodatkowo za aktywności zbiera się gwiazdki, które później biorą udział w loterii na vouchery turystyczne o wartości 6000 PLN.

   

   

  info

  Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

  Jaka jest Twoja reakcja?

  Super
  6
  Lubię to
  5
  Kocham
  0
  Zmieszany
  0
  Wrr
  2
  Piotr Kowalski
  Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

  Komentarze zostały wyłączone.

  Może ci się też spodobać

  Więcej w:Za darmo