Za darmo

Płatne ankiety – sposób na prosty zarobek

logotyp zakupersi

Serwisy z ankietami to jeden ze sprawdzonych i najprostszych sposobów na generowanie stałego zarobku. Mnie osobiście udało się dzięki jednemu z takich narzędzi zarobić w ciągu 4 miesięcy ponad 100 PLN, poświęcając kilkanaście minut w tygodniu na wypełnianie ankiet.

Serwisów oferujących zarobek za wypełnienie ankiet jest całkiem sporo. Jedne są bardziej, inne mniej atrakcyjne. Czasami trudno dostać się na konkretne badanie z konkretnym wynagrodzeniem, ponieważ autorzy ankiet często poszukują specyficznej grupy docelowej. Ale jak widać mimo określonych wymagań, udało się w szybki sposób uzbierać trochę punktów i wymienić na gotówkę.

Są też takie serwisy z płatnymi ankietami, do których można dostać się dzięki zaproszeniu przesłanemu od już zarejestrowanego użytkownika. Jeden z takich serwisów już po zdobyciu 1000 pkt. pozwala na wymianę punktów na 100 PLN. Za wypełnienie ankiet profilujących otrzymuje się już 140 PLN, a nagradzane jest drobnymi punktami nawet wstępne wypełnienie ankiety.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Jak otrzymać zaproszenie do panelu płatnych ankiet?

W celu przesłania zaproszenia do zamkniętego serwisu z płatnymi ankietami zachęcam do wypełnienia poniższego formularza. Zaproszenie zostanie wysłane na wskazany adres e-mail.

  Inne polecane panele z płatnymi ankietami

  Polecam także rejestrację w sprawdzonych przeze mnie paneli z płatnymi ankietami.

  Ankiety Google – od jakiegoś czasu ankiety Google dostępne są w Polsce. Za każdą ankietę otrzymuje się od 30 centów do nawet kilku dolarów USD. Ankiety najczęściej dotyczą odwiedzanych miejsc czy oglądanych filmów na YouTube. Ale są także takie, które umożliwiają załadowanie paragonu i opisanie swoich preferencji zakupowych. Te ankiety są rzadkie ale najbardziej płatne. Obecnie za rejestrację z linka polecającego Google na start premiuje taką rejestrację bonusem 0,5 USD. Zarobione pieniądze można wydawać na zakupy w Google Pay na subskrypcje, płatności wewnątrz aplikacji lub same aplikacje. Więcej informacji na temat w naszym poradniku Ankiety Google

  Panel Ariadna – chyba najlepszy z możliwych paneli. Oferuje najlepsze nagrody, najwięcej ankiet i co najważniejsze wiele osób z niego korzysta zarabiając na wypełnianiu ankiet. W zamian za wypełnianie ankiet otrzymuje się punkty, które można wymieniać na nagrody rzeczowe z katalogu. Pierwsze gadżety można odebrać już za wypełnienie 4 ankiet.

  Pawns App – jedna z najbardziej popularnych aplikacji, w której za wykonywanie zadań i wypełnianie płatnych ankiet otrzymuje się realne pieniądze. Minimalna wypłata to 5 USD. Zarobki zależą od skomplikowania ankiety i czasu potrzebnego na jej wypełnienie – mogą wynosić od 0,10 USD do nawet kilku dolarów. Zarobki można także zwiększyć dzieląc się swoim łączem internetowym. Na start można otrzymać 3 USD bonusu – po rejestracji podaj kod polecający Pawns App: 3507733

  Carrefour – za wypełnianie ankiet można odbierać bony na zakupy w supermarketach tej sieci.

  Student Watch – każda wypełniona ankieta warta jest 2,5 PLN. Serwis adresowany jest nie tylko dla studentów. Pojawia się dużo ankiet, a pierwsze nagrody można odebrać już od 15 pkt.

  MyIyo – Kolejny bardzo ciekawy polski serwis oferujący pieniądze za wypełnianie ankiet. Po zebraniu 200k punktów można pieniądze wypłacić na PayPala.

  Opinie – Chcesz mieć wpływ na produkty, marki i usługi?
  Wyraź swoją opinię na ich temat i zacznij zarabiać już dziś. Za każdą ankietę otrzymuje się punkty, które można wymienić na wynagrodzenie.

  info

  Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

  Jaka jest Twoja reakcja?

  Super
  5
  Lubię to
  1
  Kocham
  0
  Zmieszany
  0
  Wrr
  1
  Piotr Kowalski
  Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

  Komentarze zostały wyłączone.

  Może ci się też spodobać

  Więcej w:Za darmo