Poradniki zakupowe

Płatności odroczone: dlaczego są dobrym sposobem na sfinansowanie zakupów?

płatności odroczone paypo

DYSKUSJA

Zakupy w sieci dają dostęp do wielu różnych produktów w atrakcyjnych cenach. W związku z tym wielu Polaków chętnie z nich korzysta. Zdarza się jednak, że stają oni przed trudnym wyborem dotyczącym tego, jak sfinansować zakupy – odzieży, biżuterii czy akcesoriów sportowych. Odpowiedzią na ich rozterki mogą być płatności odroczone. Na czym polegają? Co warto o nich wiedzieć? Dlaczego są korzystną opcją dla kupujących? Dowiedz się więcej!

Płatności odroczone — na czym polegają?

Płatności odroczone, które możesz zrealizować z PayPo, stwarzają wiele możliwości w kontekście zakupów online. Polegają na tym, że możesz przesunąć termin zapłaty za wybrane przez siebie rzeczy nawet o 30 dni. Jeśli dokonasz opłaty w terminie, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Dodatkowo Twój limit z czasem będzie się zwiększał, więc będziesz mógł sobie pozwolić na więcej tego typu transakcji.

płatności odroczone za zakupy

5 zalet płatności odroczonych, które warto znać 

Najważniejsze zalety płatności odroczonych to:

  1. Pełne bezpieczeństwo transakcji — możesz je zrealizować bez obaw. To w pełni legalna i coraz bardziej popularna w Polsce metoda finansowania zakupów, z której korzysta obecnie ponad 1 milion aktywnych klientów.
  2. Możliwość dokonywania zakupów bez nadwyrężania portfela czy zamrażania gotówki i z zachowaniem prawa do zwrotu — z PayPo nie musisz inwestować własnych środków w zakupy, co do których nie masz pewności, czy będą udane. Kupujesz daną rzecz, jeśli Ci się spodoba, zostawiasz ją. Jeśli nie, dokonujesz zwrotu i nie płacisz za to, czego nie będziesz potrzebować.
  3. Szybka i wygodna procedura — możesz uzyskać finansowanie na swoje zakupy bez zbędnych formalności i z decyzją wydawaną nawet w kilka sekund. Prosty tryb działania sprawia, że z metody mogą korzystać osoby mające podstawową wiedzę na temat zakupów w sieci.
  4. Możliwość kupienia produktów dzisiaj i dokonania płatności w dogodnym momencie (do 30 dni) —  możesz kupować w najbardziej opłacalnym dla Ciebie momencie bez względu na obecny stan konta czy inne priorytetowe wydatki. Z PayPo kupujesz dzisiaj, a płacisz nawet za 30 dni.
  5. Przejrzyste warunki i brak ukrytych kosztów — jeśli dokonasz opłat w terminie, nie będziesz ponosił żadnych dodatkowych kosztów. Warunki działania płatności odroczonych mają przejrzysty charakter i nie zawierają ukrytych opłat. 

Z płatności odroczonych można obecnie skorzystać w wielu różnych sklepach — w tym w takich sieciach jak Empik, Reserved, Eobuwie, Erli, Decathlon czy MediaMarkt. Znajdziesz w nich między innymi ubrania sportowe, meble, obuwie, gadżety, biżuterię i wiele innych towarów przydatnych w codziennym życiu czy idealnych np. na prezent dla bliskich. PayPo jest dostępne w ponad 25 000 sklepów.

Czy opłaca się korzystać z płatności odroczonych? 

Zastanawiasz się nad tym, czy korzystanie z płatności odroczonych się opłaca? Obecnie coraz więcej osób się na nie decyduje i wyraża zadowolenie — świadczymy o tym ponad 27 tysięcy pozytywnych recenzji PayPo. Odroczenie płatności daje możliwość zapłacenia na korzystnych i dogodnych dla klienta warunkach. Pozwala kupować mądrze, bezpiecznie i bez zamrażania własnej gotówki, więc dla wielu osób jest to idealna opcja.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać