Poradniki zakupowePromocje

Płatności online w e-commerce – które rozwiązanie jest najwygodniejsze

logotyp zakupersi

Tworząc sklep internetowy, warto dostosować wszystkie rozwiązania do oczekiwania klientów. Ich zadowolenie przekłada się bowiem na sukces firmy. Warto wiedzieć, które metody płatności doceniane są ze względu na swoją wygodę.
płatności internetowe

Szybki przelew

Udostępniając formy płatności, warto wziąć pod uwagę prowizję i czas realizacji operacji. Szybkie przelewy są rozwiązaniem dogodnym dla klienta oraz właściciela e-sklepu. Jest to metoda najchętniej wybierana przez użytkowników. Klient może natychmiast zapłacić za swoje zakupy, co ma również bezpośrednie przełożenie na czas realizacji zamówienia. Należy jednak pamiętać, iż każdy operator przelewów pobiera prowizję. Przed wyborem dostawcy należy więc dokładnie zapoznać się z ofertą operatora, odwiedzając witrynę https://www.przelewy24.pl/.

One click payment

Finalizacja transakcji za pomocą kliknięcia, bez konieczności zakładania konta w systemie operatora, to proste i wygodne rozwiązanie. Za pomocą tej metody sprzedawca w łatwy sposób może zadbać o potrzeby swoich klientów. W operacji wykorzystywany jest token karty płatniczej lub karty. Klient nie musi więc za każdym razem podawać danych niezbędnych do realizacji transakcji, gdyż zostają one zapisane w systemie. Udostępniając metodę w swoim banku, sprzedawca nie jest zobowiązany do posiadania specjalnego certyfikatu bezpieczeństwa. One click payment w znaczący sposób oddziałuje także na konwersję witryny sklepu.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Karty płatnicze

Zakupy w sklepie mogą być realizowane za pomocą standardowych środków debetowych lub kredytowych. Sprzedawca często ma szansę dostosować format karty do layoutu swojego serwisu. Transakcje mogą być realizowane w różnorodnych walutach. Płatności cykliczne gwarantują natomiast regularność przelewów za karnety, pakiety dostępu do kanałów filmowych itd.

Wybierając rozwiązania płatnicze do swojego sklepu, warto postawić na sprawdzone, proste metody, umożliwiające szybki przepływ gotówki. W ten sposób można w znacznym stopniu ograniczyć czas potrzebny na realizację zamówienia.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać