PromocjeZa darmo

Play Na Lato – darmowy internet w Social Media od Play

darmowy internet play mobile LTE

DYSKUSJA

Lato trwa w pełni a niektóre firmy nie próżnują i startują z kolejnymi promocjami. W tym operatorzy komórkowi.

Jednym z nich jest Play, który jest dość aktywny na tym polu i po promocji z Algidą, w której można otrzymać za zakup Big Milka 1 GB darmowego internetu, wystartował z kolejną akcją. Tym razem prostym kodem można aktywować darmowy dostęp do social mediów z poziomu komórki i otrzymać 100 GB internetu za darmo.

Do transferu wlicza się surfowanie po social mediach, w tym YouTube, Facebook, Messenger, Instagram, Tik Tok, Twitch, Pinterest i Viber. Jakby nie patrzeć dla niektórych te 8 aplikacji to cały internet (sic!).

Aby aktywować darmowy pakiet internetu w wielkości 100 GB należy przejść do aplikacji Play do zakładki Pakiety -> Internet -> Jednorazowe i aktywować wybrany pakiet . Pakiet darmowego internetu w Social Mediach na Lato można aktywować tylko raz do 30 września 2022.

Uwaga: Kod mogą wprowadzić klienci taryf Play na Kartę, Internet na Kartę, RedBull MOBILE na Kartę i w następujących taryfach: Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, Internet na Kartę w Play, Internet na Kartę 2.0 w Play, RBM SieMa na Kartę, RBM SieMa na Kartę PL, RBM Energy na kartę.

O Play

Play GSM jest czwartą, cyfrową siecią telefonii komórkowej w Polsce, wykorzystującą pasmo: EGSM 900, GSM 1800, UMTS 900, UMTS 2100 oraz LTE1800. Obecnie liczba przydzielonych numerów dla sieci Play wynosi 14,1 miliona. Sieć PLAY działa komercyjnie od 16 marca 2007. Żwawym krokiem weszli na rynek operatorów GSM i już po 7 tygodniach działalności sieci, z usług PLAY korzystało 100 tysięcy klientów. Play chwali się, że posiada najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku usług abonamentowych oraz na kartę.

Szczegóły promocji Play na Lato info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje