Za darmo

Podziel się swoją historią i otrzymaj darmowe kosmetyki od Pharmaceris

darmowe testowanie dermokosmetyków z pharmaceris

13StoriesOfPharmaceris – tak nazywa się najnowsza akcja marki Paharmaceris, w której można otrzymać darmowe dermokosmetyki tej marki za podzielenie się swoimi doświadczeniami dotyczącymi swoich problemów skórnych.

13StoriesOfPharmaceris to program skierowany do osób, które stosowały już dermokosmetyki Pharmaceris, a poprzez podzielenie się swoimi doświadczeniami z preparatami tej marki chciałyby zainspirować innych do odnalezienia swojej drogi odpowiedniej dermopielęgnacji skóry wrażliwej.

Do udziału w akcji są szczególnie zaproszone te osoby, które walczą z problemem bielactwa, łuszczycy, trądziku, trądziku różowatego, skóry naczynkowej bądź innym rodzajem skóry problemowej.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby wziąć udział w akcji należy wybrać w formularzu zgłoszeniowym #13StoriesOfPharmaceris. Po zakwalifikowaniu zgłoszenia, historia może zostać opublikowana razem ze zdjęciem na profilu Instagram Pharmaceris. W zamian Pharmaceris przekaże darmowe wybrane przez siebie produkty tej marki do pielęgnacji skóry.

Formularz wymaga przesłania zdjęcia dokumentującego używanie ksometyków Pharmaceris razem z opisem historii dermopielęgnacji preparatami.

O marce Pharmaceris

Marka Pharmaceris specjalizuje się w produkcji specjalistycznych dermokosmetyków należąca do firmy Dr. Ireny Eris. W swojej ofercie posiada ponad 13 różnego rodzaju kosmetyków dedykowanych do skóry. Kosmetyki Pharmaceris były wielokrotnie nagradzane prestiżowymi nagrodami.

Darmowe kosmetyki Pharmeceris info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo