PromocjeZa darmo

Pokaż świadectwo szkolne i odbierz 30 PLN na zakupy w Auchan

promocja cashb back w auchan

DYSKUSJA

Po raz kolejny można być świadkiem nietypowej akcji promocyjnej w Auchan. Każdy uczeń, który przyniesie świadectwo, otrzyma bon na zakupy w tym sklepie.

Co ma na celu organizacja tego typu promocji? Oficjalnie sklep chce w ten sposób docenić całoroczną pracę uczniów. Mniej oficjalnie może to mieć związek z tym, że Auchan nadal sprzedaje w Rosji, a sklepy w Europie notują spadki sprzedaży. Choć za tą teorią nie przemawia fakt, że to już kolejna edycja tego rodzaju promocji ze świadectwami.

Na stronie Auchan Gliwice można przeczytać, że w sobotę 25 czerwca każdy uczeń, który odwiedzi galerię handlową w towarzystwie rodzica lub innej osoby pełnoletniej i w specjalnym punkcie okaże świadectwo szkolne za rok 2021/2022, będzie mógł otrzymać bon zakupowy o wartości 30 PLN.

Liczba darmowych bonów zakupowych jest ograniczona do 500 sztuk. Punkt wydawania bonów będzie czynny od godziny 12.00 do godziny 18.00. Bony ważne są tylko i wyłącznie w dniu wydania tj. 25 czerwca 2022 r.

Otrzymany za darmo bon można wykorzystać w sklepach na terenie galerii handlowej CH Auchan.

Akcja organizowana jest na pewno w Auchan Gliwice, Auchan Gdańsk, Auchan Częstochowa, Auchan Łomianki, Auchan Sosnowiec, Auchan Bielsko Biała, Auchan Mikołów, Auchan Żory, Auchan Piaseczno (Warszawa).

Poprzednie akcje odbywały się w latach ubiegłych w Auchan Komorniki (Poznań), Auchan Białystok. Warto sprawdzić czy w innych lokalizacjach również rozdawane będą bony za świadectwa.

O sklepach Auchan

Grupa Auchan posiada w Polsce 77 hipermarketów, 32 supermarkety, jeden sklep convenience, a także sklep internetowy Auchan Direct. Częścią grupy Auchan jest również spółka Immochan, zajmująca

Darmowe bony od Auchan info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje