Za darmo

Polsat Go przestaje być darmowy – co czeka dotychczasowych użytkowników aplikacji Polsat?

darmowe kanały od polsat box

DYSKUSJA

Polsat ogłosił zakończenie świadczenia darmowej subskrypcji Polsat Go. Data zakończenia darmowego planu to 31 sierpień 2023 r. Po tej dacie wszyscy użytkownicy mogą przejść na płatną subskrypcję. W poniższym tekście sprawdzimy jakie są alternatywy i ile będzie kosztować dalsze korzystanie z aplikacji VOD od Polsatu.

Programy znane z Polsat Go od teraz będą znajdować się w jednym miejscu – w serwisie Polsat Box Go w pakiecie Start. Sam płatny Polsat Box Go i bezpłatny Polsat Go wystartowały dwa lata temu, zastępując serwis iPla.

Polsat Box Go Start zapewnia już teraz dostęp do ponad 40 tysięcy godzin seriali, reality show, programów rozrywkowych oraz najnowszych treści z ponad 20 kanałów Telewizji Polsat. Popularne seriale, które można znaleźć w aplikacji to m.in.: „Przyjaciółki”, „Wotum nieufności”, „Matka”, „Lulu”, „Pierwsza miłość”, „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Świat według Kiepskich”, „Włatcy Móch”, „Gliniarze”, „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, „Policjantki i policjanci”, „Chłopaki do wzięcia”, „Love Island. Wyspa miłości”, „Farma”, „Nasz nowy dom” „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Temptation Island. Wyspa pokus”, „The Real Housewives. Żony Warszawy”, „Doda. Dream Show”, „Para do Gara. Ona mówi, on gotuje”.

polsat box go aplikacja

Sama aplikacja Polsat Box Go jest dostępna przez stronę internetową lub aplikację na Android, iOS i Harmony OS, wybrane smart TV, Android TV, Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekodery.

Zobacz także: Sprawdź aktualne okazje na darmowe oglądanie TVN Player.

Aktywuj 2 miesiące Polsat Box Go za darmo

W związku ze zmianami w modelu subskrypcyjnym, Polsat przygotował prezent dla dotychczasowych użytkowników Polsat Go – darmowy 2-miesięczny dostęp do pakietu Polsat Box Go Start do wykorzystania w serwisie Polsat Box Go.

Ile kosztuje Polsat Box Go?

Poza darmowym okresem testowym (2 miesiące) można skorzystać też z całkiem niezłej oferty zakupu abonamentu na cały rok (12 miesięcy) w cenie 30 PLN. Daje to 2,5 PLN za każdy miesiąc subskrypcji. Po 1 października 2023 oferta przestanie być aktywna i za równoważny pakiet będzie trzeba już zapłacić 60 PLN (jak się okazało w 2024 jednak podwyżki nie było i nadal za Polsat Box Go można zapłacić 30 PLN).

Jak się okazuje przyczyną zmian jest chęć skupienia się na 1 serwisie i produkcji jeszcze lepszego kontentu:

Zdecydowaliśmy, że jako Grupa chcemy rozwijać jeden serwis streamingowy – Polsat Box Go – mówi Maciej Stec, wiceprezes zarządu ds. strategii Grupy Polsat Plus. – Obok pakietów Polsat Box Go Premium i Sport wprowadzamy nowy, unikalny pakiet streamingowy na polskim rynku – Polsat Box Go Start za zaledwie 30 zł za cały rok, czyli 2,50 zł miesięcznie. W jednym pakiecie dajemy dostęp do ponad 40 tys. godzin ulubionych, kultowych seriali, szalonych i gorących reality shows i hitowej rozrywki. Można oglądać łatwo, miło i przyjemnie co, gdzie, kiedy, jak się chce na dowolnym urządzeniu” – dodaje Maciej Stec.

Polsat Box Go oferuje obecnie 3 główne pakiety:

  • Start (30 PLN za rok w promocji),
  • Premium (30 PLN za 30 dni),
  • Sport (40 PLN za 30 dni).

O Polsat Box

Polsat Box to polska marka usług cyfrowej telewizji satelitarnej, świadczonych przez spółkę akcyjną Cyfrowy Polsat. Polsat Box umożliwia dopasowanie telewizji do potrzeb i zainteresowań. Zapewnia usługi w 3 technologiach – satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej OTT.

Aktywuj Polsat Box Go za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo