Za darmo

Pomagaj z Mastercard i odbierz 160 PLN w punktach Bezcenne Chwile

Bezcenne Chwile Mastercard - korzyści i bonusy

DYSKUSJA

Uczestnicy programu Bezcenne Chwile dzięki najnowszej funkcjonalności mogą aktywnie pomagać przy okazji używania karty. Mastercard mocno promuje tę funkcjonalność i obecnie aktywując ją można zgarnąć nawet 160 PLN.

Program Bezcenne Chwile sygnowany logiem Mastercard szerzej opisywaliśmy w naszym poradniku. Znajdziecie w nim zasady funkcjonowania programu Bezcenne Chwile oraz opis benefitów, które można uzyskać przystępując do programu.

Jak działa program Pomagaj?

Funkcjonalność Pomagaj działa w oparciu o mikropłatności. W ustawieniach konta można do każdej realizowanej płatności kartą dodatkową darowiznę na rzecz wybranej organizacji dobroczynnej. Można zdefiniować zarówno kwotę darowizny doliczaną do każdej płatności kartą, ale także miesięczny limit kwotowy.

Minimalna suma miesięcznego limitu darowizn przekazywanego do wybranej przez organizacji charytatywnej, wynosi 5 złotych. W przypadku, gdy w danym miesiącu łączna suma mikropłatności nie przekroczy tego progu, Twoje konto nie zostanie obciążone, a suma darowizn zostanie doliczona do puli mikropłatności w kolejnym miesiącu. W każdej chwili możesz wyłączyć przekazywanie darowizn, zmienić kwotę darowizny lub organizację na rzecz której dokonujesz wpłat.

1. Aktywuj narzędzie Bezcenne Chwile Pomagam w programie Bezcenne Chwile.
2. Wybierz organizację dobroczynną, której cel jest Tobie bliski.
3. Ustal kwotę mikropłatności, która będzie doliczana do każdej transakcji Twoją kartą.
4. Ustaw max. miesięczną kwotę, którą chcesz przeznaczyć w ramach darowizny.
5. Na koniec miesiąca suma Twoich mikropłatności, ale nie większa niż ustalony limit, zostanie przekazana
do wybranej organizacji charytatywnej.

Z Mastercard współpracuje między innymi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Fundacja Rak’n’Roll, Fundacja Spełnionych Marzeń czy Polska Akcja Humanitarna.

Pomagaj charytatywnie i odbieraj punkty Bezcenne Chwile

Mastercard w programie Bezcenne Chwile uruchomił dwie ciekawe promocje, które premiują dodatkowym bonusem tych, którzy chcą pomagać wybranym fundacjom i stowarzyszeniom, które współpracują z Mastercard.

punkty mastercard bezcenne chwile za pomaganie

Pierwsza promocja to bonus 1000 punktów Bezcenne Chwile za aktywację i pierwszą darowiznę dla wybranej fundacji. 1000 punktów to równowartość około 10 PLN. Okazja ta ważna jest do 30 czerwca 2024 r.

Druga promocja to szansa na bonus 15000 punktów Bezcenne Chwile. Warunkiem otrzymania tych punktów jest aktywacja dowolnej darowizny i kontynuowanie jej przekazywania przez kolejne 2 miesiące (łącznie darowiznę należy przekazywać przez 3 miesiące). Punkty przyznawane w 3 transzach, za każdy miesiąc oddzielnie po 5000 punktów.

Na tym etapie warto wspomnieć, że minimalna możliwa darowizna to 5 PLN, a zgodnie z zasadami funkcjonowania programu „Pomagam” darowizna przekazywana jest do 4-go dnia każdego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zleciło się daną darowiznę. W związku z tym przykładowo jeśli dokona się mikropłatności w czerwcu, lipcu oraz sierpniu to otrzyma się 1000 Punktów w ramach Oferty „Warto Pomagać” (ponieważ w Ofercie Warto Pomagać można otrzymać tylko jeden taki bonus, tj. tylko jeden raz 1000 Punktów) oraz otrzyma się 15000 Punktów (3 x 5000) w ramach drugiej oferty Specjalnej (łącznie: 16 000 Punktów).

W celu zakwalifikowania się do promocji i spełnienia warunków sugerujemy

Pula bonusowych rejestracji dla drugiej promocji to 5570 sztuk. Bonus ważny jest przez 6 miesięcy, a sama promocja trwa do 30 września 2024 r.

Przydatne dokumenty

Promocja kończy się w poniedziałek 30 września, 2024 .

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo