Poradniki zakupowePromocje

Porównywarka porównywarek cen Vendoria.pl

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Meta-wyszukiwarka i porównywarka produktów Vendoria.pl to niezwykle zaawansowany system, który jednocześnie charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą. Pozwala on na porównywanie setek produktów sklepów internetowych, między innymi tak jak Allegro, Ceneo, Ebay czy AliExpress, dając dostęp do najbogatszej oferty w sieci. Dzięki temu użytkownik może w krótkim czasie znaleźć interesującego rzecz w najbardziej korzystnej cenie. Aby zwiększyć komfort podczas poruszania się po stronie, poszczególne kategorie zostały odpowiednio pogrupowane. Dzięki temu odnalezienie upragnionego produktu jest jeszcze bardziej ułatwione.

vendoria

Do dyspozycji użytkownika są następujące sekcje:

 • elektronika,
 • motoryzacja,
 • moda,
 • dziecko,
 • dom i ogród,
 • uroda,
 • sport,
 • kultura i rozrywka,
 • firma,
 • supermarket,
 • zdrowie,
 • kolekcja i sztuka,
 • ogłoszenia i usługi.

Przykład wyszukiwania: https://vendoria.pl/iphone-s8171

Wyżej wymienione sekcje dodatkowo zostały podzielone na podkategorie, gdzie dostępne są setki produktów w różnych cenach. Użytkownik może skorzystać również z inspiracji ułatwiających zakup np. prezentu oraz sprawdzić jakie są najlepsze okazje danego dnia.

Krówka Vendorka

Jakie są zalety korzystania z serwisu Vendoria.pl?

Metawyszukiwarka jest przeznaczona dla wszystkich osób, którym zależy nie tylko na oszczędzaniu cennego czasu, ale również pieniędzy. Korzystając z serwisu nie trzeba tracić czasu, który byłby potrzebny na wielogodzinne wyszukiwanie produktów i porównywanie cen. System cały proces przeprowadza za nas, zaledwie w kilka chwil. Dodatkowo, sortowanie wyników pozwala w szybki sposób znaleźć odpowiadający nam przedział cenowy przedmiotów.

Dostęp do najszerszej gamy produktów w całej sieci ułatwia odszukanie opcji najkorzystniejszej finansowo, tym samym dając możliwość uzyskania sporych oszczędności.

Ponadto, porównywarka pozwala zaoszczędzić czas, który należałoby poświęcić na zarejestrowanie się w konkretnym sklepie internetowym oraz dokonanie zakupu. Zakładając jedno konto na Vendoria.pl, użytkownik może z jego poziomu dokonywać wszelkich płatności, bez konieczności logowania się na stronach zewnętrznych sprzedawców. Ogranicza to również konieczność zapamiętywania wielu haseł i loginów.

Jak wygląda proces rejestracji?

Podobnie jak obsługa systemu i nawigowanie na stronie, proces rejestracji również został w maksymalny sposób uproszczony. Całość trwa zaledwie kilka chwil i jest całkowicie darmowa. Przyszły użytkownik musi podać swoje imię, adres poczty elektronicznej oraz hasło. Po chwili otrzyma link aktywacyjny wymagający kliknięcia. Po aktywowaniu konta, otrzymuje swój indywidualny adres e-mail, poprzez który będzie kontaktować się z Vendorią oraz sklepami. Dzięki procesowi rejestracji użytkownik otrzymuje stały dostęp do historii poszukiwań. Serwis udostępnia również możliwość samego wyszukiwania produktów, bez konieczności zakładania konta.

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z serwisu Vendoria.pl?

Porównywarka cen c Allegro, Ceneo, Ebay, AliExpress

Vendoria.pl to nie tylko zaawansowany system umożliwiający wyszukiwanie i porównywanie setek produktów różnych sklepów. Jeśli wyszukiwarka nie trafi na odpowiedni produkt, istnieje możliwość skorzystania z funkcji monitorowania. Polega ona na automatycznym wyszukiwaniu produktów w określonych kategoriach. Gdy tylko Vendoria znajdzie odpowiednią rzecz, poinformuje o tym fakcie drogą mailową. Użytkownik jest więc w stanie zaoszczędzić sporą ilość czasu, który musiałby poświęcić na samodzielne poszukiwania, jednocześnie mając pewność uzyskania najlepszej oferty. Funkcja monitoringu jest w bezpośredni sposób związana z rodzajem posiadanego konta. Rejestrując się w serwisie, użytkownik domyślnie otrzymuje konto standard, pozwalające na wybór 5 produktów, które zostaną poddane automatycznemu szukaniu. Co 24 h otrzyma on raport poszukiwań. Osoby posiadające konto standard mogą korzystać z funkcji monitoringu przez okres maksymalnie 7 dni.

Dla osób którym zależy na rozszerzonym wariancie tej funkcji, przygotowano konto premium. Pozwala ono na monitorowanie ponad 9000 produktów jednocześnie, przez okres 365 dni. W tym przypadku raport poszukiwań jest wysyłany co godzinę. Konto premium to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują rzadkich produktów o ograniczonej dostępności.

Vendoria.pl jest zaawansowanym i nowoczesnym systemem, dopasowanym do potrzeb współczesnego człowieka. Oferuje szereg możliwości, między innymi takich jak błyskawiczne zakupy w sieci. Jednocześnie Vendoria nieustannie się rozwija, dbając o innowacyjność dostarczanych usług.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

7 Komentarze

 1. Ja mam malo czasu, pracuje w korporacji. Dzieki vendoria.pl jesli potrzebuje cos kupic, np. prezent dla dziewczyny, badz nie wiem jakiego laptopa wybrac wchodze na ten portal i w prosty sposob pisze do konsultantow i oni wszystko robia za mnie, wybiora najlepszy produkt na zasadzie cena-jakosc. Ogolnie polecam pozwala zaoszczedzic wiele czasu.

 2. No i w końcu jakiś polski Startup z potencjałem!

 3. Świetna wyszukiwarka. Jedno miejsce, gdzie mogę znaleźć różne produkty w najlepszych cenach.

 4. Myśle, że zaczne korzystać z tej wyszukiwarki, fajne narzędzie.

 5. Ma potencjał :) Zdecydowanie oszczędza czas w wyszukiwaniu artykułu; zamiast szukać po dużych ilościach stron internetowych to wszystko jest w jednym miejscu :)

 6. Ciekawa jestem jak to się będzie rozwijać. Powyszukiwałam już parę rzeczy i rokuje to bardzo dobrze :)

 7. Kupuję tam towary z Ebay

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać