Za darmo

Posprzątaj okolice i odbierz darmowe nasiona kwiatów

darmowe nasiona kwiatów od fundacja arka

Jakiś czas temu informowaliśmy o proekologicznych akcjach Castoramy oraz „Książki za śmieci”. Tym razem za posprzątanie swojej okolicy mozna zgarnąć darmowe nasiona kwiatów. Jak je zdobyć?

Akcje ze sprzątaniem propaguje Fundacja Ekologiczna Arka. W jej ramach można otrzymać darmowe nasiona kwiatów i zasiać łąkę kwietną. Należy wykonać tylko proste zadanie.

Fundacja chwali się na swojej stronie internetowej, że dzięki akcji w samym 2023 roku zebrano już blisko 11 000 worków ze śmieciami. Jak podają dane statystyczne, w ostatnich latach w Polsce zlikwidowano 11371 dzikich wysypisk śmieci, z których łącznie zebrano ok. 26000 ton odpadów komunalnych.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

zbieranie śmieci ekologia środowisko darmowe nasiona

Wyrzucane w lasach, parkach i nad rzekami odpady to problem nie tylko wizualny. Nasza nieodpowiedzialność sprawia, że cierpią na tym również zwierzęta, przede wszystkim bezkręgowce, które wpadają do butelek czy puszek po napojach i potem nie potrafią się z nich wydostać. Sarny ranią się na rozbitym szkle, dziki spożywają różnorodne opakowania po jedzeniu. Dodatkowo, różnego rodzaju odpady budowlane oraz te pochodzące z zakładów naprawy samochodów powodują poważne zanieczyszczenie środowiska. Coraz więcej badan naukowych sugeruje, że czas spędzony w lesie działa przecież na nas leczniczo.\

Odbierz darmowe nasiona kwiatów

W celu otrzymania darmowych nasion kwiatów należy posprzątać swoją okolice i zrobić zdjęcie zebranych śmieci np. w parku, lesie, nad rzeką. Następnie zdjęcie należy przesłać wraz z formularzem na dedykowanej stronie internetowej. W formularzu należy załączyć wykonane zdjęcie, podać ilość zebranych reklamówek śmieci, podać swoje dane i adres zamieszkania.

Nasiona wysyłane są w ciągu 10 dni na wskazany adres w formularzu, po zatwierdzeniu zgłoszenia. Fundacja nie podaje jak duża jest paczka nasion.

Akcja trwa do odwołania.

Darmowe nasiona kwiatów info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo