Poradniki zakupowePromocje

Potrzebna Ci wycena nieruchomości? Zrób ją online – szybko, tanio i wygodnie!

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość i nie wiesz, jak ustalić cenę? A może przymierzasz się do zakupu własnego lokum i masz wątpliwości, czy żądana cena jest zgodna z wartością rynkową? W tego typu sytuacjach bardzo pomocna może okazać się wycena nieruchomości. Wbrew pozorom jej uzyskanie wcale nie musi wiązać się z uciążliwymi formalnościami czy pokaźnymi wydatkami! Jak szybko i tanio oszacować wartość mieszkania lub domu? Sprawdź, jakie możliwości daje Ci wycena online!
apartment-2094646_1920

Jak wycenić nieruchomość?

W jaki sposób możesz oszacować wartość mieszkania lub domu? Pamiętaj, że wbrew pozorom nie wystarczy spojrzeć na ogłoszenia zamieszczone w sieci. Widniejące w nich ceny często są celowo zawyżane i nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Wśród sposobów wyceny, które pozwolą Ci uzyskać wiarygodne informacje, można wymienić:

– wycenę rzeczoznawcy – usługę, która niestety wiąże się z wydatkiem w wysokości kilkuset złotych;

– wycenę pośrednika – przygotowaną przez biuro nieruchomości;

– wycenę nieruchomości online – analizę wykonywaną przez specjalne systemy, które działają na podstawie określonych wskaźników i danych z rzeczywistych transakcji.

bedroom-416062_1280

Jak wygląda wycena nieruchomości online?

W wycenie nieruchomości online wykorzystuje się proste w użyciu systemy. Jednym z nich jest np. Urban.One. To narzędzie, które szacuje wartość mieszkania na podstawie największej w Polsce Bazy Cen Nieruchomości (obejmującej wiarygodne informacje z ponad 5 milionów aktów notarialnych). Wystarczy, że wprowadzisz podstawowe dane nieruchomości, a system zwróci Ci przejrzysty raport z wyceną.

Wycena nieruchomości Urban.One – dlaczego warto?

Jakich informacji dostarczy Ci wycena nieruchomości Urban.One i dlaczego warto skorzystać z takiego systemu? Oto kilka najważniejszych zalet, którymi wyróżnia się to rozwiązanie:

– efektem wyceny jest szczegółowy raport, w którym znajdziesz nie tylko oszacowaną wartość nieruchomości, ale też inne, cenne informacje, np. dane o atrakcyjności i bezpieczeństwie okolicy czy prognozowanych zyskach z najmu lokalu;

– wycena nieruchomości za pomocą systemów online nie wymaga formalności, dokumentów i długiego oczekiwania – jej wyniki uzyskasz w minutę;

– wycena nieruchomości online to usługa na każdą kieszeń – w przypadku Urban.One koszt raportu to tylko 39 złotych.

Wycena nieruchomości online to prosty, szybki i niedrogi zabieg, który może okazać się doskonałą alternatywą dla usług rzeczoznawcy lub agencji nieruchomości. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu realnych danych o lokalu, który chcesz sprzedać, kupić lub wynająć, to systemy takie jak Urban.One z pewnością dostarczą Ci cennych informacji.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać