Za darmo

Preparat wielozadaniowy K2 07 za darmo

darmow akcesoria i gadżety samochodowe od K2

Jeśli lubicie majsterkować to macie szansę zdobyć specjalistyczny preparat K2 07 za darmo.

K2 07 to uniwersalny środek, który ma podobne działanie do WD 40. K2 07 pozwala na smarowanie części bez konieczności demontażu, likwidację pisków i zgrzytów, poluzowanie zapieczonych śrub, usunięcie zabrudzeń od smaru i kleju, konserwację elementów poprzez wyparcie wody. Preparat K2 07 chroni także przed korozją i przedwczesnym zużyciem.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

A jak zdobyć K2 07 za darmo? Wystarczy podzielić się zastosowaniem wielozadaniowego 07. Każde nowe i realne zastosowanie zostanie nagrodzone puszką 07 o pojemności 250 ml.

A jak zdobyć K2 07 za darmo o pojemności 500 ml? Wystarczy do zgłoszenia zastosowania preparatu dołączyć zdjęcie. Wtedy też, nagroda zostanie podwojona.

Dodaj zastosowanie K2 07 i odbierz puszkę za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo