PromocjeZa darmo

Prezent dla podróżnych na lotnisku Katowice Pyrzowice od Aldi

promocja i darmowe produkty od aldi

DYSKUSJA

Aldi przygotowało dość ciekawą promocję swojego asortymentu. Promocja adresowana jest dla przylatujących do Katowic, którzy korzystają z lotniska w Pyrzowicach.

Sama promocja jest bardzo pozytywna i nienachalna. Otóż każdy podróżny, który ląduje w Katowicach, w porcie lotniczym Pyrzowice ma szanse otrzymać prezent powitalny. Niedawno wychodząc z terminala Przyloty można było otrzymać od pracowników Aldi papierową torbę z dużym napisem „Witamy w Domu”. Wewnątrz pakunku znaleźć można:

  • Bagietki / bułki
  • Ser
  • Chorizo
  • Czekoladę orzechową
  • Serek twarogowy
  • Smoothie
  • Jogurt
  • Dżem

darmowe produkty spożywcze od aldi

Film z całej akcji można zobaczyć na kanale Aldi:

Jeśli zatem w najbliższym czasie podróżujecie do Katowic samolotem – rozglądajcie się na lotnisku. Być może będzie na Was czekała miła niespodzianka od sieci sklepów Aldi.

Termin akcji na lotnisku w Katowicach nie jest znany. Prawdopodobnie akcja odbywa się wyłącznie w niedziele niehandlowe.

O sklepach Aldi

Aldi to niemiecka sieć marketów spożywczo-przemysłowych. Istnieje na rynku od 1946 roku. Obecnie jest to numer 1 na rynku niemieckim wśród sklepów dyskontowych. Sklepy ALDI należą do pierwszych, w których wprowadzono samoobsługę. W Polsce jest ponad 130 sklepów marki Aldi.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje