Za darmo

Produkty do higieny jamy ustnej Colgate za 1 PLN na Allegro

colgate darmowe produkty do higieny jamy ustnej i zębów

Kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji paznokci Neonail za 1 PLN już były. Tym razem w 2021 startuje kolejna okazja na zdobycie produktów za symboliczną złotówkę. I to od firmy Colgate.

Colgate nawiązało współpracę z Allegro i do 29 stycznia 2021 codziennie, w 2 turach będzie wystawiać aukcję za 1 PLN. Aukcje mają charakter „kto pierwszy ten lepszy”. Podczas ich trwania będzie można zakupić łącznie 500 zestawów z produktami Colgate. W obecnej edycji będą to płyny do płukania ust Colgate Plax Cool Mint.

Colgate Plax Cool Mint to potwierdzona klinicznie formuła Colgate Plax usuwa bakterie i zapobiega powstawaniu osadu nazębnego oraz chroni przed nieświeżym oddechem 24/7. Colgate zaleca używanie płynu do płukania jamy ustnej Colgate Plax dwa razy dziennie po szczotkowaniu zębów dla zdrowia jamy ustnej i świeżego oddechu.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Regularna cena takiego zestawu to ok. 28 PLN. W promocji będzie można je zakupić za 1 PLN.

Więcej informacji oraz szczegóły dot. akcji Colgate znajdują się na stronie promocji.

W ramach każdej z ofert będzie można zakupić maksymalnie 1 zestaw produktów Colgate. Aukcje startują o losowych godzinach. Trzeba być czujnym!

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

Firma Colgate

Colgate-Palmolive Company to amerykański międzynarodowy koncern produkujący artykuły gospodarstwa domowego, mydło, detergenty, pasty i szczoteczki do zębów. Prowadzi działalność w ponad 200 krajach na całym świecie. Firma została założona w 1806 roku, a jej główna siedziba mieści się w Nowym Jorku. Obecnie zaliczana jest do wiodących producentów z kategorii zdrowia jamy ustnej, pielęgnacji ciała oraz środków czystości.

Płyny do płukania ust Colgate za 1 PLN info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo