PromocjeZa darmo

Produkty do prania Omo za 1 PLN

darmowe produkty do prania od omo

DYSKUSJA

Allegro z końcem wakacji wznawia swoją już tradycyjną akcję promocyjną. Tym razem wspólnie z marką Omo mają do rozdania aż 1300 produktów za darmo.

Jeśli chodzi o same proszki Omo to jest to marka należąca do koncernu Unilever. Jest to doskonale znana na całym świecie marka produktów do prania ze względu na bardzo wysoką jakość swoich produktów. Produkty piorące Omo są bardzo popularne w Niemczech.

proszki i kapsułki do prania omo za free

W Polsce marka OMO była obecna w latach 90. Polacy byli wtedy zachęcani do zakupu proszków przez Pawła Wilczaka, wówczas młodego i niezbyt znanego aktora, aby prali swoje brudne ubrania w proszku OMO. Wilczak też prał i powtarzał z uśmiechem: „Dziękuję ci, OMO!” albo „Raz, a dobrze!”. Kilkanaście lat temu Unilever Polska zrezygnował z proszków, by skupić się na CIF-ie i Domestosie.

Wśród rzeczy, które będzie można kupić za przysłowiową złotówkę na Allegro będą takie produkty jak kapsułki do prania Omo, proszki do prania Omo, żele do prania Omo. Ogólnie rzecz biorąc wszystkie produkty z kategorii prani od marki Omo.

żel do prania omo za darmo allegro

proszek omo za darmo

Akcja promocyjna na Allegro ma charakter kto pierwszy ten lepszy. Bedzie prowadzona 27 sierpnia 2020, 28 sierpnia 2020 oraz 31 sierpnia 2020 r. W każdym dniu będą 4 tury po 100 darmowych produktów do prania Omo. Łącznie 400 produktów za darmo na dzień. O wyznaczonej godzinie na Allegro organizator akcji obniży cenę wybranych produktów do 1 PLN. I tak 4 razy w ciągu jednego dnia.

Uwaga: Aby każdy miał szansę kupić zestaw – w związku z tym istnieje ograniczenie zakupu w ramach oferty do 1 sztuki towaru.

Aktualna lista promocyjnych produktów, które biorą udział w akcji w danym dniu znajduje się na dedykowanej stronie na Allegro. Znajdziecie tam również szczegółowy regulamin i zasady promocji.

Omo za 1 PLN info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje