Za darmo

Produkty do prania Surf za 1 PLN

darmowe próbki płynu do prania od surf

DYSKUSJA

Na Allegro od czasu do czasu można korzystać z wyjątkowych ofert. Tak jest i teraz. Tym razem promocja dotyczy produktów do prania Surf, które będzie można przez cały tydzień kupować za symboliczną złotówkę.

Proszki Surf charakteryzują się bardzo bogatą nutą zapachową. Według producenta proszek Surf posiada stopniowo uwalniający się zapach, który zachwyca wyszukaną kompozycją nut kwiatowych i podkreśli bajeczną czystość ubrań. Proszki Surf dobrze radzą sobie z codziennymi zabrudzeniami na ubraniach. Łączą właściwości piorące i świeżość, która jest uwalniania stopniowo, podczas noszenia ubrań. Proszki Surf są odpowiednie zarówno do prania ręcznego, jak i w pralce. 4 kg opakowanie proszku do prania to koszt ok. 45 PLN. Opakowanie o tej pojemności wystarcza na 60 prań.

Akcje tego typu były organizowane w przeszłości. Informowaliśmy o produktach za 1 PLN marki Vanish, Bryza, Durex, Dolce Gusto, Donegal czy Tassimo.

Schemat tego rodzaju promocji jest zawsze podobny – na Allegro o losowych godzinach wystawiana jest oferta z obniżoną ceną do 1 PLN. Promocja ma charakter – kto pierwszy, ten lepszy. Ilość produktów jest ograniczona i na zdobycie wybranych produktów mają tylko najszybsi kupujący.

proszek surf white orchid promocja cash back

W aktualnej edycji w promocji można zakupić produkty Surf za 1 PLN. Łączna pula produktów to 600 sztuk. Po 150 na dzień, czyli po 75 sztuk w każdym rozdaniu godzinowym.

Promocja startuje 26 maja 2020 i potrwa do 29 maja 2020.

Produkty, które biorą udział w promocji znaleźć można w na dedykowanej stronie internetowej w sekcji „pierwsza oferta dnia” i „druga oferta dnia”.

Uwaga: promocja ograniczona jest do zakupu 1 produktu na konto Allegro.

O Surf

Surf to marka firmy Unilever. Płyny Surf nie są w Polsce szeroko znane, ale według producenta Marka Surf oferuje zupełnie nową jakość zapachu świeżego prania. Filozofią marki jest zaskakiwanie i pobudzanie zmysłów wyjątkowymi kompozycjami kwiatowymi.

Kup Surf za 1 PLN info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. Oferta startuje o pelnej godzinie

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo