Promocje

Produkty za 1 PLN – Allegro startuje z Shakerem na Black Week

Allegro kupon rabatowy - promocja

DYSKUSJA

Pamiętacie jeszcze legendarne limitowane zakupy za 1 PLN produktów na Allegro? One wróciły! Ale w lekko zmienionej formie.

Allegro w ten sposób startuje z promocjami na Black Week. „Shaker”, bo tak nazywa się promocja Allegro to okazje specjalnie przygotowane na listopad, czyli miesiąc największych zniżek i rabatów w roku. Shaker można znaleźć wyłącznie w aplikacji Allegro.

W specjalnej zakładce pojawiają się codziennie oferty. Niektóre z nich za 1 PLN. Oprócz tego Łowcy promocji będą mogli zakupić perełki z 50% rabatem. Nowy telefon z elektroniki, przytulny koc do domu, elegancka biżuteria z mody, a może pyszna kawa z supermarketu? Szukajcie a znajdziecie swoją promocję, na którą czekacie

Potrząśnij raz telefonem i złap okazję! Limitowane produkty w cenie promocyjnej od 1 PLN znajdziesz w funkcjonalności Shaker w aplikacji Allegro. Od 6 do 27 listopada codziennie w godzinach 8:00, 11:00, 14:00, 17:00 i 20:00 opublikujemy nową ofertę. Każdego dnia jedna z nich będzie w cenie promocyjnej 1 pln. Wystarczy, że potrząśniesz telefonem, a okazja będzie Twoja.

Jak przeczytać można na stronie Allegro promocja potrwa do 27 listopada 2023. Ofert za 1 PLN należy spodziewać się raz dziennie o godzinie 8:00, 11:00, 14:00, 17:00 lub 20:00.

shaker allegro promocje black week

Jak skorzystać z Allegro Black Weeks i Shaker?

O wybranej godzinie pojawia się w Shakerze specjalnie przygotowana oferta. Gdy licznik skończy odliczać pojawia się „zdrapka”, którą trzeba „wytrząsnąć” telefonem. Następnie można zakupić dany przedmiot w promocyjnej cenie. Najczęściej ilość jest spora np. 500 sztuk. Więc spokojnie każdy zainteresowany jest w stanie ją zakupić.

Wejście do funkcjonalności Shaker znajduje się w aplikacji Allegro na ekranie głównym. W ramach promocji, w promocyjnej cenie można zakupić maksymalnie 1 przedmiot.

Uwaga: Oferty w Shaker są dostępne tylko dla zalogowanych osób w aplikacji Allegro z aktywnym pakietem Allegro Smart. Więcej informacji o promocji Allegro Shaker.

Allegro Black Weeks – co jeszcze przygotowano?

Road mapę promocji na Allegro oraz korzyści dla posiadaczy pakietu Allegro Smart! prezentuje poniższa grafika. Jeśli nie masz jeszcze Allegro Smart koniecznie przeczytaj nasz poradnik jak aktywować Smart za darmo.

road mapa promocji allegro black week

Życzę udanych łowów! Dajcie znać w komentarzu co udało Wam się upolować.

O serwisie aukcyjnym Allegro

Allegro to najbardziej znany serwis aukcyjny w Polsce. Powstał w 1999 roku, a jego założycielem był Arjan Bakker. Allegro umożliwia za swoim pośrednictwem sprzedaż niemal wszystkich przedmiotów, zarówno osobom indywidualnym jak i firmą. Dzisiaj społeczność Allegro liczy ponad 14 mln Użytkowników.

Allegro Shaker - zasady info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje