Za darmo

Program ambasadorski Pharmaceris – testuj dermokosmetyki za darmo

darmowe testowanie dermokosmetyków z pharmaceris

YourPharmaceris to najnowszy program ambasadorski marki Pharmaceris, w którym można przetestować za darmo kosmetyki tej marki.

Program testerski przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które mają problemy ze swoją skórą (skóra problemowa, wrażliwa, wymagająca) i chcą testować za darmo nowe rozwiązania dermokosmetyczne.

Osoby, które zakwalifikują się do programu ambasadorskiego otrzymają całkowicie za darmo paczkę z dermokosmetykami Pharmaceris. Wcześniej przedstawiciel marki kontaktuje się w celu wyboru odpowiednik produktów kosmetycznych. W zamian marka oczekuje opinii na swoich profilach społecznościowych.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby zapisać się do programu ambasadorskiego Pharmaceris YourPharmaceris należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz, w którym należy podać swoje dane, adres e-mail, wiek, link do profilu, rodzaj posiadanej skóry oraz serię dermokosmetyków Pharmaceris, którą chciałoby się sprawdzić. Należy także podać nazwy dermokosmetyków i krótkie uzasadnienie dlaczego chcesz wziąć udział w programie influencerskim #YourPharmaceris?

Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostaną wybrani testerzy, którzy otrzymają darmowe zestawy kosmetyków.

O marce Pharmaceris

Marka Pharmaceris specjalizuje się w produkcji specjalistycznych dermokosmetyków należąca do firmy Dr. Ireny Eris. W swojej ofercie posiada ponad 13 różnego rodzaju kosmetyków dedykowanych do skóry. Kosmetyki Pharmaceris były wielokrotnie nagradzane prestiżowymi nagrodami.

Testowanie Pharmaceris info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo