Za darmo

Program ambasadorski Pharmaceris – testuj dermokosmetyki za darmo

darmowe testowanie dermokosmetyków z pharmaceris

DYSKUSJA

YourPharmaceris to najnowszy program ambasadorski marki Pharmaceris, w którym można przetestować za darmo kosmetyki tej marki.

Program testerski przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które mają problemy ze swoją skórą (skóra problemowa, wrażliwa, wymagająca) i chcą testować za darmo nowe rozwiązania dermokosmetyczne.

Osoby, które zakwalifikują się do programu ambasadorskiego otrzymają całkowicie za darmo paczkę z dermokosmetykami Pharmaceris. Wcześniej przedstawiciel marki kontaktuje się w celu wyboru odpowiednik produktów kosmetycznych. W zamian marka oczekuje opinii na swoich profilach społecznościowych.

Aby zapisać się do programu ambasadorskiego Pharmaceris YourPharmaceris należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz, w którym należy podać swoje dane, adres e-mail, wiek, link do profilu, rodzaj posiadanej skóry oraz serię dermokosmetyków Pharmaceris, którą chciałoby się sprawdzić. Należy także podać nazwy dermokosmetyków i krótkie uzasadnienie dlaczego chcesz wziąć udział w programie influencerskim #YourPharmaceris?

Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostaną wybrani testerzy, którzy otrzymają darmowe zestawy kosmetyków.

O marce Pharmaceris

Marka Pharmaceris specjalizuje się w produkcji specjalistycznych dermokosmetyków należąca do firmy Dr. Ireny Eris. W swojej ofercie posiada ponad 13 różnego rodzaju kosmetyków dedykowanych do skóry. Kosmetyki Pharmaceris były wielokrotnie nagradzane prestiżowymi nagrodami.

Testowanie Pharmaceris info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo