Darmowe próbkiZa darmo

Projekt badawczy LD – przetestuj papierosy za darmo [+18]

DYSKUSJA

Marka LD rozpoczęła rekrutację do swojego projektu badawczego, w którym można przetestować za darmo wybrane wyroby tytoniowe. Jak wziąć udział w rekrutacji i co można dokładnie otrzymać do testowania – o tym w dalszej części wpisu.

Jakiś czas temu odbył się projekt badawczy marki Winston. Tym razem projekt badawczy organizuje marka LD i dedykowany jest on wyłącznie dla kobiet. Oznacza to, że LD poszukuje kobiet w celu przeprowadzenia badania i testu swoich produktów na wąskiej grupie osób.

papierosy testowanie ld

Sama marka LD pochodzi ze Szwecji i produkuje różnego rodzaju wyroby tytoniowe. Marka należy do koncernu Swedish Match. Firma oferuje głównie produkty do żucia i ssania, takie jak tabaki, nikotynowe gumy do żucia i produkty do stosowania doustnego. LD stawia na wysoką jakość swoich wyrobów oraz innowacyjne podejście do produkcji, co pozwala jej na utrzymanie silnej pozycji na rynku tytoniowym. Produkty LD są dostępne w wielu krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

W ramach projektu badawczego marka LD dla osób, które zakwalifikują się przekaże zestaw składający się z następujących elementów:

 • 3 warianty papierosów LD Superline: Pink, Blue, Green
 • darmowy gadżet zapalniczka z logo LD
 • darmowy gadżet kosmetyczka LD

Rekrutacja do testowania trwa do 17 maja 2023 r. Pula darmowych zestawów z papierosami i gadżetami LD to 2000 osób. Możliwość zapisu się do projektu przeznaczone jest wyłącznie dla kobiet, które są pełnoletnie.

Aby wziąć udział w projekcie badawczym należy przejść na dedykowaną stronę w serwisie TRND, zalogować się na swoje konto lub zarejestrować w przypadku jego braku, wypełnić ankietę rekrutacyjną, a następnie dodać zdjęcie dowodu osobistego z zamazanymi danymi wrażliwymi w celu weryfikacji danych i wieku zgłaszającego. Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostaną wybrane testerki, które otrzymają darmowe zestawy LD do testów.

Projekt LD info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
3
Lubię to
0
Kocham
6
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

10 Komentarze

 1. Chcę pżetestować papierosy L D

 2. Biore udział proszę o priv

 3. chętnie przetestuje papierosy LD

 4. Chcę przetestować cienkie LD niebieskie

 5. chce przetestować
  papierosyLD

 6. Chętnie przetestuję LD pink

 7. chętnie przetestuje papierosy LD

 8. chętnie przetestuje papierosy LD blue

 9. chciał bym bardzo przetestować papierosy LD blue

 10. chciałbym przetestowac ld blue

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki