Za darmo

Projekt badawczy Winston – przetestuj papierosy za darmo [+18]

darmowe papierosy od winston

Wystartowała rekrutacja do projektu badawczego popularnej marki papierosów Winston. W ramach projektu 3000 osób będzie mogło przetestować papierosy z limitowanej edycji Winston.

W ramach akcji uczestnicy, którzy zakwalifikują się do projektu otrzymają zestaw składający się z następujących produktów:

 • 9 paczek papierosów Winston (3x Black Superline, 3x Classic Red KS, 3x Classic Blue KS)
 • Darmowy gadżet – designerską zapalniczkę

Winston to popularna amerykańska marka papierosów. Została stworzona przez założoną w XX wieku firmę R. J. Reynolds Tobacco Company, która wprowadziła na rynek także pierwsze paczkowane papierosy pod marką Camel. Marka została wprowadzona na rynek w roku 1954 i w latach 1966/72 była najlepiej sprzedającą się marką papierosów w USA.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby wziąć udział w projekcie badawczym i móc otrzymać darmowe papierosy należy spełnić kilka ważnych warunków. Przede wszystkim należy być osobą pełnoletnią, wypełnić ankietę zgłoszeniową na dedykowanej stronie internetowej i potwierdzić swoje dane (organizator wymaga przesłania skanu dowodu osobistego, na którym widoczne są takie dane jak data urodzenia i imię / nazwisko). Rekrutacja trwa do 28 sierpnia 2023 r.

Darmowe papierosy Winston info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
9
Lubię to
5
Kocham
1
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

11 Komentarze

 1. Nie podam nr dowodu, daty ważności i PESEL przecież te dane są tak wrażliwe że można je wykorzystać ma szkodę obywatela.

  1. @Paweł akurat te dane musisz przed wysłaniem zamazać (no chyba ze nie chcesz).

 2. uczestnicze

 3. Biorę udział proszę o szczegóły

  1. Przecież wszystko jest wyżej na pisane. Wystarczy tylko czytać

 4. Ok, Piotrze zwracam honor, w dowodzie dane zasłoniłem. przy rejestracji wybiły mi dane do uzupełnienia o których napisałem powyżej. Serdecznie Pozdrawiam i dziękuję że prowadzisz taka fajna stronę.

 5. Biorę udział

 6. nie wiem jak wsiąść udział

  1. Jak coś pisze się WZIĄĆ udział.

 7. Nie mogę dołączyć do badania, wyświetla mi się błąd mimo, że jestem zalogowana

 8. Ja tez biorę udział ale strona cos nie dzuala proszę o info odnośnie ankiety

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo