Za darmo

Promocja cash back na majonez Hellmann’s

darmowy majonez hellmans

DYSKUSJA

W marcu 2023 wystartowała promocja cash back, w której można otrzymać częściowy zwrot za zakup produktów Hellmann’s. Odkryj smak wyjątkowego majonezu Hellmann’s w promocji cash back!

Hellmann’s to jedna z najpopularniejszych marek majonezów na świecie. Wyróżnia go wyjątkowo gładka konsystencja oraz intensywny, oryginalny smak. Bez dodatku sztucznych barwników i konserwantów, idealny do sałatek, kanapek i jako dip.

Marka Hellmann’s powstała w 1905 roku w Nowym Jorku, kiedy to Richard Hellmann wprowadził na rynek swój wyjątkowy majonez, który szybko stał się hitem sprzedażowym. Dzisiaj, po ponad 100 latach, Hellmann’s wciąż zachowuje swoją oryginalną recepturę i pozycję lidera na rynku.

darmowy majonez hellmans cash back

Koszt majonezu Hellmann’s w sklepie może się różnić w zależności od jego pojemności i sprzedawcy. Zazwyczaj oscyluje w granicach od kilku do kilkunastu złotych. W przypadku dużych słoików majonezu jest to koszt ok. 19 PLN. Najmniejszy wariant kosztuje 11 PLN.

Promocja cash back z darmowym majonezem Hellmann’s trwa do 4 kwietnia 2023 roku. Pula dostępnych zwrotów wynosi aż 10 000 sztuk. Maksymalny zwrot to 10 PLN. Aby skorzystać z promocji należy zakupić produkty Hellmann’s za przynajmniej 20 PLN (w promocji biorą udział wszystkie produkty tej marki w tym majonez Hellmann’s Light, Hellmann’s Classic oraz Hellmann’s Babuni).

Uwaga: promocja łączy się także z promocją cash back Knorr i można sumować zakupy produktów Hellmann’s z produktami Knorr. Ważne by jednorazowy zakup był na minimum 20 PLN.

Aby skorzystać z promocji, zachowaj paragon po zakupie za minimum 20 PLN i wypełnij formularz na stronie promocji podając swoje dane do zwrotu oraz odpowiadając na kilka prostych pytań dotyczących produktów. Pamiętaj, że ilość zwrotów jest ograniczona, dlatego nie czekaj z rejestracją swojego zakupu. Formularz wymaga podania takich danych jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, numer konta do zwrotu. Należy również dołączyć skan lub zdjęcie paragonu.

O marce Hellmann’s

Hellmann’s to marka, która kojarzy się ze smakiem i jakością. Istnieje na rynku od 1905 roku. Jej majonezy cieszą się uznaniem klientów na całym świecie. Wyróżniają się nie tylko wyjątkowym smakiem, ale również bezpiecznym składem i trwałością.

Promocja cash back Hellmann's info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. czesciowe kaszbeki sa lipne ;/

    1. @m trochę tak, ale pomyślałem że warto go opisać bo majonez teraz drogawy.

  2. nie no pewnie :)
    CHwała Ci za tą stronę :D

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo